Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prośba do "Niektórych osób z CS'a" zaczynających g
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ketrik napisał:
eXillado skt7: Wczytując się w twój post z przykrością muszę zauważyć, iż jesteś wybitnie czymś sfrustrowany i zdenerwowany, a twój światopogląd jest wybitnie WĄSKI. Po pierwsze, drogi kolego, nie było tutaj żadnego double posta. Po drugie próbujesz być śmieszny wprowadzając dziwne określenia typu
Cytat:
kirlik?królik?kuirlik?
. Z zażenowaniem na twarzy stwierdzam, że rola komika nie będzie tą najbardziej wpływową w twoim życiu. Zważywszy jednak na poziom twojej antypatii względem nas, jestem w stanie ci to wybaczyć. Niestety nie wybaczę ci NIETOLERANCJI i poddawaniu się STEREOTYPOM dotyczącym Counter Strike'a. Są normalne osoby, które grają w CSa i są takie nienormalne. Nie pozwolę obrażać siebie i wielu moich kolegów grających w tą grę tylko dlatego, że Tobie się nie chce nazywać nas po imieniu (nicku). Czy jesteśmy tak źli, że aż brzydzisz się odezwać do nas BEZPOŚREDNIO?
Ja za to brzydzę się twojego wysublimowanego słownictwa pod tytułem "wypierdalać". Wiem, że znajdą się tutaj normalni ludzie, którzy po przeczytaniu tego wątku będą wiedzieli, o co chodzi i jaki jest cel tej rozmowy, ale najlepszym dowodem tego, że są także osoby średnio(żeby nie powiedzieć "prawie wcale nie")inteligentne jesteś TY. Serdecznie pozdrawiam: ketrik, czyli Matias1993.

WYPIERDALAĆ.
Macie podobne nicki, dla mnie jesteście ścierwami, więc się nie przyjrzałem.
Chamstwo. To jest to co łączy 90% graczy csa, jeb*** dzieciaki 13letnie wyzywające innych ludzi, i czujące się bezbronne. Chociaż nie, sorry, w necie każdy ma 22lata, trenuje 3lata sztuki walki i chodzi na siłownie.
Na tej scenie nie tolerujemy takich zachowań, chamstwo trzeba tępić, i tyle.
WYPIERDALAĆ.
Moja wypowiedź w żadnym stopniu nie miała być komiczna, miała ukazać raczej obojętność, i to że mam wyjebane jak się wabisz(chodzi o to "zdanie" z w którym wymieniałem nicki). Jak dla mnie jesteście kolejnymi karaluchami, które powinno się wytępić. Aha, i bym jeszcze zapomniał. WYPIERDALAĆ.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ketrik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AnteQ napisał:
Ketrik, pisząc w ten sposób wcale nie stajesz się inteligentniejszy. Ja tez mogę napisać, że Twoje indokryzmy wobec kolegi Cm0k!_w_KrQk!! źle komponują się z imperatywami tego forum. Ale po co? Każdy normalny człowiek pisze normalnym językiem. Czy pisząc w ten sposób czujesz, że zyskasz uznanie w oczach innych użytkowników tego forum? Nie sądzę, bo tu ludzie nie zwracają uwagi na to, tylko na zachowanie. Drążąc ten temat i obrażając w/w gracza, pokazujesz, że nie umiesz się zachować dojrzale i zakończyć sprawy. To samo dotyczy Satowo i innych, którzy maja jakieś "ale" co do Cmoka.


Widzę, że bez rozprawki się tu nie obejdzie. Po raz kolejny muszę walczyć z osobą, która nie myśli innowacyjnie, tylko swoim wąskim torem. Zdejmij klapki z oczu. Jeżeli uważam, iż moje posty na tym forum mają być nacechowane wysokim poziomem gramatycznym oraz dobrą znajomością słow wynikającą z oczytania - takie posty będę pisał. Czuję, że piszę posty o wysokim poziomie i mam prawo to czuć, bo tak rzeczywiście jest. Jeżeli do "zachowania" nie dodasz umiejętności wysławiania się - powodzenia w szkole (w gimnazjum i wyżej - podstawówka to jeszcze dno). Po pierwsze nie obraziłem tutaj nikogo, jeżeli przyjrzysz się screenom, to zauważysz, że nie ma żadnego "wyzwiska" ze strony Matias1993. Nawet stwierdził to autor wątku. Przeprosiny nie zawadzą ;D. Dojrzałe zachowanie to nie jest także zakończenie sprawy - "na od****dol się". Należy omówić wszyskie aspekty danego problemu, by każdy inny człowiek nie zrobił błędu w przyszłości zarówno w społeczeństwie "realnym" jak i na żadnym forum. Pozdrawiam: Matias1993.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mi osobiście podoba się ze wyslawiasz się w ten sposob Very Happy Wydajesz się być madrym czlowiekiem(przynajmniej takiego zgrywasz) dlatego wytlumacz swym kolegom ze tworzenie czxegos takiego jak alterego(jeśli oczywiście ty takowego teraz nie tworzysz) jest bezcelowe i bezsensowne:).
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XmateX
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 4


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wy****dalać NOLAJFY Z TMPL.INFO !
k**wa wszystkim się przejmujecie jakby wam ktos k**wa matke zapinal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SATOWO
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 5


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Gry nie sa po to aby robić z siebie niewiadomo kogo tylko zeby w milej atmosferze się dobrze bawic;f tak ciężko to zrozumiec?;/


Nic Ci do tego czy prezentujemy wyż czy niż intelektualny, w naszym środowisku harde wyzwiska to nic strasznego i każdy to traktuje z dystansem, więc sam sobie przeczysz w swoich wypowiedziach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
ketrik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
ketrik napisał:
eXillado skt7: Wczytując się w twój post z przykrością muszę zauważyć, iż jesteś wybitnie czymś sfrustrowany i zdenerwowany, a twój światopogląd jest wybitnie WĄSKI. Po pierwsze, drogi kolego, nie było tutaj żadnego double posta. Po drugie próbujesz być śmieszny wprowadzając dziwne określenia typu
Cytat:
kirlik?królik?kuirlik?
. Z zażenowaniem na twarzy stwierdzam, że rola komika nie będzie tą najbardziej wpływową w twoim życiu. Zważywszy jednak na poziom twojej antypatii względem nas, jestem w stanie ci to wybaczyć. Niestety nie wybaczę ci NIETOLERANCJI i poddawaniu się STEREOTYPOM dotyczącym Counter Strike'a. Są normalne osoby, które grają w CSa i są takie nienormalne. Nie pozwolę obrażać siebie i wielu moich kolegów grających w tą grę tylko dlatego, że Tobie się nie chce nazywać nas po imieniu (nicku). Czy jesteśmy tak źli, że aż brzydzisz się odezwać do nas BEZPOŚREDNIO?
Ja za to brzydzę się twojego wysublimowanego słownictwa pod tytułem "wypierdalać". Wiem, że znajdą się tutaj normalni ludzie, którzy po przeczytaniu tego wątku będą wiedzieli, o co chodzi i jaki jest cel tej rozmowy, ale najlepszym dowodem tego, że są także osoby średnio(żeby nie powiedzieć "prawie wcale nie")inteligentne jesteś TY. Serdecznie pozdrawiam: ketrik, czyli Matias1993.

WYPIERDALAĆ.
Macie podobne nicki, dla mnie jesteście ścierwami, więc się nie przyjrzałem.
Chamstwo. To jest to co łączy 90% graczy csa, jeb** dzieciaki 13letnie wyzywające innych ludzi, i czujące się bezbronne. Chociaż nie, sorry, w necie każdy ma 22lata, trenuje 3lata sztuki walki i chodzi na siłownie.
Na tej scenie nie tolerujemy takich zachowań, chamstwo trzeba tępić, i tyle.
WYPIERDALAĆ.
Moja wypowiedź w żadnym stopniu nie miała być komiczna, miała ukazać raczej obojętność, i to że mam wyjebane jak się wabisz(chodzi o to "zdanie" z w którym wymieniałem nicki). Jak dla mnie jesteście kolejnymi karaluchami, które powinno się wytępić. Aha, i bym jeszcze zapomniał. WYPIERDALAĆ.


UUU, rurka pękła Very Happy. Jesteś hipokrytą. Mówisz w sposób chamski o chamstwie. PORAŻKA. W dalszym ciągu twojego tekstu pokazujesz tylko niezrozumienie postu, którego cytowałeś. poza tym znajdz parę miejsc, w których obraziłem kogokolwiek, a dopiero potem się wypowiadaj. Konkluzja na dziś - wąskie myślenie i hipokryzja to zUo! Pozdrawiam Matias1993

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kedriik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 7


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ostatni post, bo nie mam już czasu.
@Kiciak
tu masz racje, jakbym wyzywal kogos i spotkal go na lanie bylby kwas. Ale to był nasz prywatny serwer i nasza prywatna gra (fakt, powinnismy dac sobie wejscie na hasło itp, przeoczenie). I dlatego jeśli wziaze z gra przyszlosc to gram na moim oryginalnym nicku i zachowuje pelna kulture. Zreszta i tak zachowuje na innych serwerach pelna powage.
@Ketchup
tak, hahaha na pewno policja mnie wsadzi do wieznia albo poda grzywnie bo postraszylem typa,ze podrobie screeny z rozmowa z nim. no, straszne
@ksdfan
tak, na pewno my robimy wioche. BO w ogole nie jest wiocha lecenie z placzem na forum i zalenie się, ze na jakim serwie paru typow sponiewieralo trochę autora tematu. A i tak wydaje mnie się, ze go najbardziej bolalo to,ze 'podrobilem' screeny i, ze zrobilbym mu 'przypal'. Widac, dzieci
@skt7
Twojego postu w ogole komentowac nie będę. Abstrahujac od tego, ze w ogole nei gram w cs'a ale dobra.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num
Jeździ konno


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 21
Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A mnie ten temat obraził.. Gram tzn grałem w CS'a 4-5 lat (skończyłem aby móc skupić się na TM). Nie wiem czemu wszyscy utożsamiają dzieci neo lub inne podobne 'stworzenia' do graczy CS'a. Czy to jest jakaś PATOLOGICZNA gra, że grają tam same dałny? To jest taka sama gra jak i Trackmania tylko polega na czym innym. Nie wierze, że tu na scenie TM'a nie ma takich właśnie dzieci neo. Są oni przecież w każdej grze. W ogóle zauważyłem, że większość graczy TM'a ma negatywny stosunek do CS'a oraz jego graczy. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale my a raczej Wy, bo ja dopiero zaczynam grać w TM, powinniście jakoś razem się wspierać i nie się wyzywać. Szczerze to ani razu się nie spotkałem aby którykolwiek z graczy z CS'a źle wypowiadał się o TM oraz o jej graczach - jest wręcz przeciwnie.

Weźcie sobie te słowa do serca, bo mnie takie sytuacje poprostu denerwują..

Pozdrawiam - .num

_________________
'Fate rarely calls upon us at a moment of our choosing' - Optimus Prime

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ketrik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
A mi osobiście podoba się ze wyslawiasz się w ten sposob Very Happy Wydajesz się być madrym czlowiekiem(przynajmniej takiego zgrywasz) dlatego wytlumacz swym kolegom ze tworzenie czxegos takiego jak alterego(jeśli oczywiście ty takowego teraz nie tworzysz) jest bezcelowe i bezsensowne:).


Co do alterego, masz rację Very Happy Kedriik, nie masz racji. Zachowuj się tak, jak się zachowujesz w realu albo kulturalniej, bo w grach i internecie chodzi tylko o to, żeby się dobrze bawić!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Enfi, a szkoda, że wcześniej nie zamknąłeś temat, bo tych flamewar'sów nawet czytać nie chcę (nie tylko, że to co piszecie trzeba dłuuuugo czytać, ale to cholerna żenua jest). Weźcie się ogarnijcie i oszczędzacie takie słówka, bo (jak to po waszemu Razz) obniżycie se poziom zajebistości i ośmieszacie samego siebie (tak jak Adi).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kedriik, patrz! Jak chcesz to potrafisz pisać normalnie! Wierz mi, 3/4 użytkowników tego forum(przynajmniej tych aktywnych), zna różne słowa, których się nie używa w życiu codziennym. Nie wszyscy i nie wszystkie słowa, ale większość. Duża część tych słów to archaizmy. Więc niedługo ich już prawie nikt nie będzie używał.
Teraz napisałeś długą wypowiedź ze słowami codziennego użytku. Zrozumiała treść? Tak. Więc po co się wysilać na "różne" słowa? To jest niepotrzebne w życiu codziennym. Rozmawiając z drugim człowiekiem na pewno nie używasz tych słów. Jeśli tak, to pewnie jesteś profesorem/doktorem polonistyki, bo tylko oni na co dzień używają takich określeń.

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.


Ostatnio zmieniony przez *NS* AnteQ dnia 09 listopada 2009, 16:51, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ketchup
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 45


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XmateX napisał:
wy****dalać NOLAJFY Z TMPL.INFO !
kur** wszystkim się przejmujecie jakby wam ktos kur** matke zapinal


no i kotek wystawił łepek...

No niewiem czy wyzywanie od kur* i psów to jest "podrabianie skrinów ;p

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SATOWO napisał:
Kiciak napisał:
Gry nie sa po to aby robić z siebie niewiadomo kogo tylko zeby w milej atmosferze się dobrze bawic;f tak ciężko to zrozumiec?;/


Nic Ci do tego czy prezentujemy wyż czy niż intelektualny, w naszym środowisku harde wyzwiska to nic strasznego i każdy to traktuje z dystansem, więc sam sobie przeczysz w swoich wypowiedziach.


OMG. ty nadal nie lapiesz. TRZECI RAZ PISZE: nie obchodzi mnie to jak odzywacie się do siebie jako koledzy. Nie wyzywajcie nie znanych wam osob i będzie spokoj.

Kedriik napisał:

@Kiciak
tu masz racje, jakbym wyzywal kogos i spotkal go na lanie bylby kwas. Ale to był nasz prywatny serwer i nasza prywatna gra (fakt, powinnismy dac sobie wejscie na hasło itp, przeoczenie). I dlatego jeśli wziaze z gra przyszlosc to gram na moim oryginalnym nicku i zachowuje pelna kulture. Zreszta i tak zachowuje na innych serwerach pelna powage.

I bardzo dobrze ze zachowujesz kulture. Ale to ze jesteś na swoim serwie nie upowarznia do wyzywania innych prawda?Smile
Kedriik napisał:

@skt7
Twojego postu w ogole komentowac nie będę. Abstrahujac od tego, ze w ogole nei gram w cs'a ale dobra.

Fakt Skt lekko przesadziles uspokuj się, napij się meliski;p i proszę zamknijmy ten temat bo to nie ma sensu się klocic.

@ Num przepraszamy Autor zle skonstruowal temat. wierz mi jeśli zachowuje się kulture to scena TM pomaga tym dopiero zaczynajacym grać ktozy przeniesli się z innych gier. A to ze poglad ze w CS'się jest najwiecej dzici neo wzial się pewno stad ze o takich się głównie slyszy: PRZEPRASZAMY

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, chamsko tłamszę chamstwo. A czemu? Bo od razu pokazaliście na jakim poziomie jesteście. A więc, jeszcze raz WYPIERDALAĆ.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bijcie się!!
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ketchup
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 45


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzieci się nie bije Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 09 listopada 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

biedne dzieci w Afryce głodują a wy tu takie problemy macie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?