Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prośba do "Niektórych osób z CS'a" zaczynających g
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ketrik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 09 listopada 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eXillado skt7: Wczytując się w twój post z przykrością muszę zauważyć, iż jesteś wybitnie czymś sfrustrowany i zdenerwowany, a twój światopogląd jest wybitnie WĄSKI. Po pierwsze, drogi kolego, nie było tutaj żadnego double posta. Po drugie próbujesz być śmieszny wprowadzając dziwne określenia typu
Cytat:
kirlik?królik?kuirlik?
. Z zażenowaniem na twarzy stwierdzam, że rola komika nie będzie tą najbardziej wpływową w twoim życiu. Zważywszy jednak na poziom twojej antypatii względem nas, jestem w stanie ci to wybaczyć. Niestety nie wybaczę ci NIETOLERANCJI i poddawaniu się STEREOTYPOM dotyczącym Counter Strike'a. Są normalne osoby, które grają w CSa i są takie nienormalne. Nie pozwolę obrażać siebie i wielu moich kolegów grających w tą grę tylko dlatego, że Tobie się nie chce nazywać nas po imieniu (nicku). Czy jesteśmy tak źli, że aż brzydzisz się odezwać do nas BEZPOŚREDNIO?
Ja za to brzydzę się twojego wysublimowanego słownictwa pod tytułem "wypierdalać". Wiem, że znajdą się tutaj normalni ludzie, którzy po przeczytaniu tego wątku będą wiedzieli, o co chodzi i jaki jest cel tej rozmowy, ale najlepszym dowodem tego, że są także osoby średnio(żeby nie powiedzieć "prawie wcale nie")inteligentne jesteś TY. Serdecznie pozdrawiam: ketrik, czyli Matias1993.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 09 listopada 2009, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kedriik napisał:
Bylem w najlepszym europejskim klanie GRIDa

Łał! Czujesz się lepszy z tego powodu?-.- Ty w ogole nie lapiesz o co chodzi. Nie wiem jak w grze Grid ale tutaj ceniona jest kultura osobista, a to ze zaczeliscie wyzywać przypadkowego typa to chyba nie jest jego wina?;e A jezdzenie podczas gdy ktos cie wyzywa nie nalezy do przyjemnych. Zaraz powiesz ze przeciez mogl wylaczyc czat;x Tak mogl, ale ty mogles się do ch*** zamknac i nie wyzywac go. A to ze miałeś zamiar "zazartowac" i podrobic screeny...n/c.

Tak jak powiedzial Skt7: nie podoaja się zasady tu obowiazujace? To Wyp*******.

A i jeszcze jedno, XmateX czy jak ci tam, Nie czepiaj się pisowni bo jak się pisze szybko to bledy wskakuja albo nie mysli się o tym zeby pisać przecinki, wstawic odpowiedna ilosc kropek czy pisać poslkie znaki(co widac w moim poscie).

_________________




Ostatnio zmieniony przez Kiciak dnia 09 listopada 2009, 16:00, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ketchup
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 45


PostWysłany: 09 listopada 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tjaaaa... a osoba która używa takiego "pro elo" słownictwa jak na ss widać, na pewno jest dorosła i idzie pracować w Vobisie Smile
Pozdro.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Ketchup dnia 09 listopada 2009, 16:00, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kedriik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 7


PostWysłany: 09 listopada 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Łał, widać, ze czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna stroną albo jesteś kompletnie arogancki zajmujac stanowisko w dyskusji nie czytaja calego tematu. Po pierwsze, nie wyzywalem go! Po drugie, screen shoty to byla calkowita bujda, ot zartowalem sobie, ze w ogole je zrobie. A gosc z placzem polecial na forum bo wzial to do siebie, n/c
już calkowicie abstrahujac od tego, ze to był nasz serwer a miedzy kolegami lubimy czasem się rozladowac. Ot taka forma rozrywki (jakbyscie slyszeli nasze rozmowki na TSie albo Vencie to byscie chyba do sadu nas podali jeśli tacy wrazliwi jesteście)
back2sql skoro czytac nawet nie umiecie :X

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Kedriik napisał:
Bylem w najlepszym europejskim klanie GRIDa

Łał! Czujesz się lepszy z tego powodu?-.- Ty w ogole nie lapiesz o co chodzi. Nie wiem jak w grze Grid ale tutaj ceniona jest kultura osobista, a to ze zaczeliscie wyzywać przypadkowego typa to chyba nie jest jego wina?;e A jezdzenie podczas gdy ktos cie wyzywa nie nalezy do przyjemnych. Zaraz powiesz ze przeciez mogl wylaczyc czat;x Tak mogl, ale ty mogles się do ch*** zamknac i nie wyzywac go. A to ze miałeś zamiar "zazartowac" i podrobic screeny...n/c.

Tak jak powiedzial Skt7: nie podoaja się zasady tu obowiazujace? To Wyp*******.


Myślę, drogi kolego, iż Kedriikowi nie chodziło o wywyższenie się. Chodziło mu bardziej o to, że najlepszy klan GRID'owski ma swój poziom i zasady, które mówią mniej więcej "nie rób trzody". Jeżeli widzę tematy typu "ej, słuchajcie, on mnie wybluzgał, co ja teraz mam zrobić" to napada mnie pusty, ironiczny, szatański śmiech Twisted Evil ! Moja konkluzja brzmi: nie przejmujcie się tym, co ludzie napiszą, bo zginiesz w męczarniach swoich własnych kompleksów (metaforycznie). Serdecznie pozdrawiam Matias1993.

P.S. poza tym myślę, iż na forum należy zaprezentować jakiś poziom ortograficzny i interpunkcyjny (o stylistyce już nie wspominając), jeżeli nie masz czasu czegoś napisać, to nie pisz. poza tym przecinki i ortografia powinna ci już iść bez najmniejszego problemu. Proponuję Back2Sql, jak już kolega Kedriik inteligentnie zauważył.


Ostatnio zmieniony przez ketrik dnia 09 listopada 2009, 16:07, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ketchup
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 45


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zabijanie kogoś to moja rozrywka - robię to w GTA, więc Ciebie też zabiję bo tak będzie fajnie...
A może kolega jest rzeczywiście wrażliwy? Najpierw użyj mózgu a później swoich "kosmatych" rączek.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kedriik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 7


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aaaaa, no wlaśnie w tym jest problem drogi Ketchupie, tutaj to dobrze widac. W rzeczywistosci nigdy bym obcej osoby nie obrazil. To jest TM, to jest inet, tu każdy kogos gra. jeśli bierze się do siebie to, co jest przez kabel mowione na serio to pozdrawiam serdecznie. Radze wylaczyc komputer bo zaraz się to przerodzi w jakieś schorzenie psychiczne :X
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kedriik napisał:
Łał, widać, ze czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna stroną albo jesteś kompletnie arogancki zajmujac stanowisko w dyskusji nie czytaja calego tematu. Po pierwsze, nie wyzywalem go! Po drugie, screen shoty to byla calkowita bujda, ot zartowalem sobie, ze w ogole je zrobie. A gosc z placzem polecial na forum bo wzial to do siebie, n/c
już calkowicie abstrahujac od tego, ze to był nasz serwer a miedzy kolegami lubimy czasem się rozladowac. Ot taka forma rozrywki (jakbyscie slyszeli nasze rozmowki na TSie albo Vencie to byscie chyba do sadu nas podali jeśli tacy wrazliwi jesteście)
back2sql skoro czytac nawet nie umiecie :X


Sluchaj... to co mowicie do siebie jako koledzy mało mnie obchodzi. Ale nie przywalajcie się do osoby której w ogole nie znacie ok? tylko o to mi chodzi.
Ketrik ja rozumiem ze nie nalezy się przejmowac itd. I powinno się coś takiego wstawiac na forum bo jakbys obczail inne podobne tematy zauwazyl bys iz jest taki jeden typ o nicku street czy jakos tak, który notorycznie na roznych kontach wyzywal kompletnie nie znanych mu ludzi-.- obenie ma chyba bany na swoje kota na wiekszosci polskich serwerow. Dlatego tez nalezy o czyms takim informowac co by wiecej takich ludzi nie pojawialo się w grze TrackMania.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ketrik, pisząc w ten sposób wcale nie stajesz się inteligentniejszy. Ja tez mogę napisać, że Twoje indokryzmy wobec kolegi Cm0k!_w_KrQk!! źle komponują się z imperatywami tego forum. Ale po co? Każdy normalny człowiek pisze normalnym językiem. Czy pisząc w ten sposób czujesz, że zyskasz uznanie w oczach innych użytkowników tego forum? Nie sądzę, bo tu ludzie nie zwracają uwagi na to, tylko na zachowanie. Drążąc ten temat i obrażając w/w gracza, pokazujesz, że nie umiesz się zachować dojrzale i zakończyć sprawy. To samo dotyczy Satowo i innych, którzy maja jakieś "ale" co do Cmoka.
_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kedriik napisał:
Aaaaa, no wlaśnie w tym jest problem drogi Ketchupie, tutaj to dobrze widac. W rzeczywistosci nigdy bym obcej osoby nie obrazil. To jest TM, to jest inet, tu każdy kogos gra. jeśli bierze się do siebie to, co jest przez kabel mowione na serio to pozdrawiam serdecznie. Radze wylaczyc komputer bo zaraz się to przerodzi w jakieś schorzenie psychiczne :X


Z gory sry za double post ale musze to zrobić:
MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

kolejny e-kozak. gz umiesz kogos nawyzywac przez net, a w realu nie masz na to odwagi bo wiesz ze z tego wynikna jakieś konsekwencje. Again GZ

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ketchup
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 45


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Apropos:
Gdyż ponieważ że to, aczkolwiek niekoniecznie jednakże a na pewno empirycznie paradoksalnie parekselans sinusu cosinusoidalnego Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kolego Ketchup: Twoja metafora niestety nie jest zbyt poprawna pod względem merytorycznym. Da się dostrzec widoczne braki w twoim rozumieniu tekstu czytanego. Kolega Kedriik napisał, iż chciał się rozładować na serwerze, więc zaczął lać wodę na temat teoretycznego "podrobienia" screena. Próba pośmiania się, zrozumcie. Nikt nie jest doskonały i nie każdy zawsze będzie w dobrym humorze. Jeżeli Cm0k_W_Kr0k! jest delikatny, w każdej chwili może wyjść z serwera. Ponadto nie widzę związku między jego delikatnością a jego próbą wyżalenia się tutaj - nadal uważam, że "robi wiochę" Very Happy. Proszę cię o pełniejsze wyrażanie swoich myśli w ciut dłuzszych postach. Marne dwa - trzy zdania nie zadowalają użytkowników porządnego forum. Z takimi wypowiedziami zapraszam na Gadu-Gadu, a nie na forumowe nabijanie postów. Pozdrawiam Matias1993
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kedriik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 7


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Poprzedni post Kiciaka.
To był nasz serwer i wyzywalismy się miedzy soba. Nie robimy tego na innych serwerach, gdzie zachowujemy pelna kulture (nawet mysle, ze zostal pomylony z kims od nas skoro tak go potraktowalismy, ale nie wiem)
Po drugie, ile ludzi usuniecie w ten sposob. 1, 2, 3, 4, 50? Tak, na pewno na kazdego oplaca się robić tematy.
2.Drugi post kiciaka
Bo umiem odroznic rzeczywistosc inetowa od realnej. I tak, wiem, co się może stac jak kogos zwyzywam w rzeczywistosci. I uwierz mi, w ogole się nie boje zadnych konsekwencji 'siłowych'. Wiem, ze jeśli tak zrobie, wyjde na gbura i prymitywa. W sieci zawsze się kogos gra, kogos udaje, takie alterego. Wiec po co się tym przejmowac?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SATOWO
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 5


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mój serwer, moje reguły

Serwerów w Trackmani kilka innych oprócz mojego jest, więc jeżeli się nie podobają zasady to zalecam zmienić serwer, ew wyłączyć czat.

Sam autor nakręcał kłótnie strasząc nas jakimś forum. Nigdy nie zachowywałym się na NIE SWOIM serwerze wulgarnie.

Uważam, że to jest jak w życiu - mój dom i będę klną jak szewc i nikomu nic do tego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
To był nasz serwer i wyzywalismy się miedzy soba. Nie robimy tego na innych serwerach, gdzie zachowujemy pelna kulture

I właśnie pokazałeś, jaki poziom intelektualny prezentujecie. Czy normalni znajomi/przyjaciele się wyzywają? Nie sądzę. I przy okazji, Ty także weź sobie do serca to, co napisałem na poprzedniej stronie.

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po 1. jak już powiedzialem mam gdzies jak się do siebie odnosicie i proszę abyscie nie wyzywali nikogo innego NAWET NA SWOIM SERWIE. to tylko prosba, i zakonczmy ten temat.
Po 2. Alterego? Człowieku... w grach nie chodzi o to zeby stworzyc obraz siebie takiego jakim nie mozesz być w rzeczywistosci;x Skoro tak tzn to jak się tu zachowujesz jest przeciwienstwem tego jak zachowujesz się w realu. Czyli jeśli w grze robisz z siebie kozaka tzn ze w realu jest 14-latkiem o wzroscie 135 cm którego wszyscy bija i wyzywaja? Gry nie sa po to aby robić z siebie niewiadomo kogo tylko zeby w milej atmosferze się dobrze bawic;f tak ciężko to zrozumiec?;/

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kedriik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 7


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@AnteQ
Nic Ci do tego jak się odnosze do znajomych i przyjaciol. Jakos nie cierpie na ich brak ( wrecz przeciwnei czasem) wiec jakos ludzie mnie lubia i szanuja.
@Kiciak
satowo dobrze napisal, nasz serwer nasze zasady.
Tak, alterego. Nie, i to nei jest robienie kogos kim nie mogę być w realu. Ale nie będę Ci tego tlumaczyc skoro nie rozumiesz i traktujesz internet smiertelnie powaznie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurde człowieku... Nie biore tego na powaznie-.- Ale wyobraz sobie taka sytuacje ze wyzywasz kogos w Gridzie. A potem jedziesz na Lana i co wtedy? I wytłumacz mi po jaki ch** udawac kogos kim się nie jest? Ja tego nie rozumiem -.-
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ketchup
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 45


PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A tak btw. to już się przewijało tyle razy....
"Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 09 listopada 2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro te wszystkie kedriki, matiasy i satowy są takie yntelygentne i w ogóle, to chyba zauważyły, że się kompromitują, i przestaną już pisać? Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?