Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Znikające punkty LP
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matti
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 2


PostWysłany: 09 listopada 2009, 13:43    Temat postu: Znikające punkty LP Odpowiedz z cytatem  

Od jakiegoś czasu mam następujący problem:
np wczoraj grając w TMNF na swoim koncie miałem ok. 77 k punktów LP co dawalo rank 2800. Ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj, po zalogowaniu się na konto okazało się, że tych punktów mam 2 k mniej czyli 75k ;/ i rank 4600. Rozumiem ze mogę spaść w ranku bo iluśtam graczy mnie mnie wyprzedzi, ale dlaczego znikają mi punkty LP? To już nie pierwsza taka sytuacja. Swego czasu mialem rank 1500 a na drugi dzień spadlo do 4000 ;/
Wie ktos w czym jest problem i co mogę zrobić?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomczan
Team Poland


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 77
Skąd: Jędzrzejów

PostWysłany: 09 listopada 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z niedzieli na poniedziałek Nadeo pożera LP!
zabiera lp każdemu żeby nie było sytuacji w której jeden gracz zdobędzie max lp i nikt go już nie wyprzedzi
a tak na marginesie to LP jest mało ważne chyba że chcesz szpanować Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Matti
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 2


PostWysłany: 09 listopada 2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak, wiem że LP nie jest wykładnikiem skilla ale po prostu denerwuje mnie ciągłe znikanie tych punktów po 2 razy na tydzien, gdzie widze ze inni gracze mają rank taki jak dzień wczesniej i tylko ja mam mniej tych punktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 09 listopada 2009, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Matti napisał:
tak, wiem że LP nie jest wykładnikiem skilla ale po prostu denerwuje mnie ciągłe znikanie tych punktów po 2 razy na tydzien, gdzie widze ze inni gracze mają rank taki jak dzień wczesniej i tylko ja mam mniej tych punktów.


kazdemu odejmuja punkty z niedzieli na poniedziałek, wiec niemoliwe ze innym nie odejmuje, no chyba ze ktos ma poniżej 50k bo chyba tylko powyzej tego progu sa punkty odejmowane

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 09 listopada 2009, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiedyś było wytłumaczenie tego problemu. Jest tak że nadeo zabiera punkty lp, ponieważ ilość ludzi o danym rankingu np 1-100 musi być 1-100 a nie 1-102.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?