Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Prośba do "Niektórych osób z CS'a" zaczynających g
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cm0k!_w_KrQk!!
Jeździ konno


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 37
Skąd: Milicz

PostWysłany: 08 listopada 2009, 18:34    Temat postu: Prośba do "Niektórych osób z CS'a" zaczynających g Odpowiedz z cytatem  

Mama prośbę do "Psychicznie Chorych" graczy z Counter Strike'a. Jeżeli zaczynacie grać... to zachowujcie się jakoś, a nie tak jak 3 koleszków na serwerze "Matias", nie zdążyłem zrobić zdjęć ze swojego aktualnego konta(zdjęć z rozmowy), ale mam rozmowę (z drugiego konta) gdzie piszą wyraźnie że podrobią (a raczej podrobi, login: kedriik) poprzednią rozmowę gdzie niby ich wyzywałem, z resztą to zauważycie na screen'ach z rozmowy..
Gracz satowo... wyzywał mnie i przypadkowego gracza, nawet znalazły się wzmianki o "patologi w domu", ale nie wiem czy sobie żartował czy co.

Najczęściej właśnie osoby z cs'a nie umieją się zachować, oczywiście nie wszyscy bo ogólnie jak się gra to w cs'ie jest spoko (zależy jaki serw ;p)

loginy:
matias1993 - ten robił najmniej jaj, nawet pogadał na końcu ;p)
kedriik - ten co tak straszył co on nie mi zrobi ;p
satowo - "bo to jego serw i może robić co chce" Very Happy ten wyzywa najwięcej ( a serw był matiasa ;p)

W tm'ie ludzie chyba lubią kulturalną grę no nie ?? zdaje mi się że tak...
loginy podałem także możecie dodawać do blacklist

W tych screen'ach troszkę nakłamałem.. o innym forum, o tym że ich wyśmiejecie (może i tak ;p) bo mnie pewnie też, ale to po to żeby z nich więcej wycisnąć.

Sorki że rozmowa nie jest w ciągu... nie chciałem obcinać aby nie było że co kol wiek przerobiłem.

Screen'y

Nie wiedziałem gdzie to napisać.. jak w złym to przenieście..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 08 listopada 2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gorzej się spinali i nie tacy. Nie peniaj :] Nie wiem po co odniesienie do CS'a. Plebs się wszedzie wpakuje. Graj tam gdzie kultura to nie jest pojęcie obce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 08 listopada 2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spokojnie, niech kupią tmuf to ich poblokują nasi kochani admini servów polskich, i może zagranicznych to se w dupe 50zł wsadzą, jak pan street.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tomczan
Team Poland


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 77
Skąd: Jędzrzejów

PostWysłany: 08 listopada 2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CS żondzi!!!!!!!!

takich ludzi powinno się olewać nie ma co nerwów sobie psuć

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cm0k!_w_KrQk!!
Jeździ konno


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 37
Skąd: Milicz

PostWysłany: 08 listopada 2009, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja do Cs'a nic nie mam, sam czasem zagram ;p kij że frag na minusie ;D Ale przyznajcie że to właśnie z cs'a biorą się tacy ludzie.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
lukasso
Jeździ konno


Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 17


PostWysłany: 08 listopada 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzieci cs'a Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomczan
Team Poland


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 77
Skąd: Jędzrzejów

PostWysłany: 08 listopada 2009, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a czy ja wiem raczej nie tylko z CS'a z trackmanii tez biorą się takie no ehhm ludzie ^^ jeszcze jest wiele gier ale raczej to nie za sprawą gier tacy ludzie się biorą lecz mogę się mylić.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 08 listopada 2009, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mysle ze to ludzie z sapera sa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cm0k!_w_KrQk!!
Jeździ konno


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 37
Skąd: Milicz

PostWysłany: 08 listopada 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh najświeższe info ;p
Uważajcie bo kerdiik już zrobił screeny w "psie" ;D
i jeszcze tutaj je wrzuci i powie że te 8 przeobiłem ;p
Nie przeraźcie się ortografią ;D.
Myślę że nie chce wam się czytać, ale to na wypadek gdyby wrzucił te swoje ;p.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ketrik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 08 listopada 2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uważam, iż Kedriik, Satowo, Matias1993 (trochę mnie) i Kret mają rację, że bardzo wygłupiłeś się, obrażając ich w grze. Ponadto chciałbym nadmienić, iż nazwa serwera to Matias1993, a nie wyżej wspomniany "Matias". Aczkolwiek nadal przyjmuję z kolegami przeprosiny - tu moja pełna cierpienia ręka będzie wciąż otwarta i czekająca na wyraz szacunku jakimi są przytoczone przeprosiny. Serdecznie pozdrawiam - ja.

Ostatnio zmieniony przez ketrik dnia 08 listopada 2009, 23:16, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SATOWO
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 5


PostWysłany: 08 listopada 2009, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uważam, że autor danego tematu "Cm0k!_w_KrQk!!" jest kompletnie nielubiany. Śmiem twierdzić, że w realu jest przynajmniej poniżany.

Postawmy się w jego sytuacji - wbija na serwer gdzie gra 3 kumpli, nastpęnie swoją postawą i swoim irytującym nickiem i kolorowem wozu, prowokuje mnie - administratora. Jest niedziela wieczór - każdy jest spięty przed poniedziałkowym dniem roboczym (przynajmniej ja - zaczynam od jutra prace w Vobisie) i wchodzi taki świecący się na różne kolory Cmok - pojechałem mu po bandzie równiutenko - należycie się zachowałem i jestem z tego dumny. Czemu?

Otóż cały stres, który "tłamsił" się we mnie rozładowałem a nastepnie nawet wprawił mnie w serię ciągłych śmiechów - po zobaczeniu danego tematu. Jestem zachwycony, że ludzie, którzy tak sobie trują dupe w niedziele i wstawiają takie rzeczy na forum istnieją. Można typa styrać od zerstw a następnie zobaczyć ten temat na forum. Rzeczywiście straszne mam konsekwencje za moje wyzwiska, już się KUR** boje : )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kedriik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 7


PostWysłany: 08 listopada 2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwszy post na forum, witam : ) trochę niefajne okoliczności ale trudno.
Nie wiem jak bardzo użytkownik Cm0k!_w_KrQk!! jest tu szanowany, jednak uważam, ze jego zachowanie nie przystoi powaznemu graczowi.
Sytuacja wygladala trochę inaczej. Po pierwsze, serwer ten zostal zalozony przez naszego znajomego tylko w celu rozrywkowym, rozmowy prowadzone miedzy nami na nim, tez były utrzymywane w dosc swobodnej atmosferze
W/w gracz widac nie zrozumial tej swobodnej atmosfery i wzial bardzo do siebie to co było na nim pisane.
oczywiście na innym serwerach zachowujemy się calkowicie kulturalnie. Tak jak w calym interencie, nigdy na zadnym forum, czy innym portalu, spolecznosc nie miala do mnie zadnych zastrzezen.
oczywiście podrobione zdjecia z gry nawet nie istnieja, wszystko mialo jedyne charakter czysto rozrywkowy.
Tak,Cm0k!_w_KrQk!! trochę wiecej dystansu do siebie. A konsekwencje jakie mi groza za ten wystepem mam w glebokim powazaniu.
Podrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 8


PostWysłany: 08 listopada 2009, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smiem twierdzić, iż Cm0k_w KrQk!! powinien zacząć grać w CS'a, aby przygotować się do rzezi jaką mu zgotujemy. Polecam także zaopatrzyć się w porządną m4a1 lub kałacha, Flashbang i HE granaty. Nie zapomnij o "," dla amunicji do broni głownej. Pamiętaj, że w realu strzału odbijają się od ścian, a nie je przechodzą! W tym momencie twoja babcia jest poniewierana przez kolegę SATOWO z Glocka. Nie wychylaj się przez okna, bo dostaniesz HSa a w dodatku mam Wallhacka. A tak na serio to nadal czekam na przeprosiny, drogi kolego!

Ostatnio zmieniony przez ketrik dnia 08 listopada 2009, 23:17, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XmateX
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 4


PostWysłany: 08 listopada 2009, 22:48    Temat postu: Re: Prośba do "Niektórych osób z CS'a" zaczynający Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli chcesz z nami polemizować, wartoby było, ażebyś nauczył się poprawnej pisowni.
Cm0k!_w_KrQk!! napisał:
Mama prośbę

Mama prośbę?
Cytat:
...serwerze "Matias"

Po wielokropku stawiamy spację. Server miał inną nazwę.
Cytat:
gdzie piszą wyraźnie że podrobią (...) zauważycie na screen'ach z rozmowy..

Oni teraz piszą? Czy może pisali? Apostrof stawiamy w nazwach angielszczonych, lecz takich których końcowa litera to Y lub E, we wszystkich innych nie dajemy go.
Cytat:
Gracz satowo... wyzywał mnie

Niepotrzebne użycie wielokropka.
Cytat:
z cs'a (...) w cs'ie

Niepotrzebnie użyty apostrof.
Cytat:
nawet pogadał na końcu ;p)

Taka emotikonka nie istnieje.
Cytat:
( a serw był matiasa ;p)

Po otwarciu nawiasu nie robimy spacji.
Cytat:
W tm'ie ludzie chyba lubią kulturalną grę no nie ?? zdaje mi się że tak...

Niepotrzebne apostrof, nieuzasadnione użycie aż dwóch znaków zapytania, spacja pomiedzy końcem zdania z znakiem zapytania, poczatek zdania z małej litery.
Cytat:
loginy podałem także możecie dodawać do blacklist

Zdanie bez wielkiej litery na poczatku i bez znaku końcowego.
Cytat:
W tych screen'ach troszkę nakłamałem..

Niepotrzebny apostrof, dwie kropki na końcu.
Cytat:
co kol wiek

Co kol wiek?
Cytat:
Screen'y

Nieuzasadnione użycie apostrofu.
Cytat:
Nie wiedziałem gdzie to napisać.. jak w złym to przenieście..

Dwie kropki zamiast trzech, początek zdania z małej litery.


Ostatnio zmieniony przez XmateX dnia 09 listopada 2009, 6:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SATOWO
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 5


PostWysłany: 08 listopada 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"co kol wiek"

dobry kozaczek Wink

najlepsze było i tak na serwerze jak pisał coś o naszej "ORTOGRAFI"

a i coś lubisz apostrofy, rozumiem - każdy ma jakieś zainteresowania, ale poczytaj sobie o ich zastosowaniu ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
XmateX
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 4


PostWysłany: 09 listopada 2009, 6:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SATOWO napisał:
"ORTOGRAFI"
Dopełniacz wyrazu "ortografia" kończy się dwoma literkami i.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SATOWO
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 5


PostWysłany: 09 listopada 2009, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no co ty, okłamujesz mnie?! : O

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, i jeszcze poczytaj o zastosowaniu cudzyszłowu.

Myślisz, że czemu wziąłem w cudzyszłów to? Może dlatego, że to cytat?: O

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09 listopada 2009, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak, kolor nicka i kolor wozu to rzeczywiście rzeczy, ktore potrafia zirytowac...

to co robicie jest po prostu szczeniackie, wyzywacie się na nim z powodu stresu przed poniedzialkiem Rolling Eyes

tak jak coof napisal, wlaz na servy gdzie slowo kultura nie jest obce dla ludzi i nie przenosza oni swoich frustracji do gry

moglbym zamknac temat, ale ciekawi mnie jak ten flejm się rozwinie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 09 listopada 2009, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja śmiem twierdzić, że powinniście stąd wypierdalać.
To nie jest forum cs, że piszcie posty jeden pod drugim, nie daliście żadnego screena z tego co widzę, że to on was obrażał, jak na razie widziałem tylko wasze wyzwiska. I jeszcze kirlik?królik?kuirlik? napisał w pierwszym poście, który jednak nie był jego autorstwa, czego można było się domyślić ofc, że przyjmą przeprosiny...
To nie scena CSa, tu są normalni ludzie i widzą co się dzieje.
A więc jeszcze raz na koniec, WYPIERDALAĆ.
Dziękuję za uwagę.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kedriik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 7


PostWysłany: 09 listopada 2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ey, sorry, bez jaj. A jak mozna nazwac zachowanie autora tematu? Zostal trochę sponiewierany (dodadkowo jabys nie widzial, tylko paru z nas się z nim trochę powyzywalo, ja tylko nabijalem się, ze podrobie screen shoty ) i od razu leci zakladac w dziale pomoc (wtf?!) temat o tym jak to zostal niesprawiedliwie potraktowany. HELLO, i co macie mu poradzic, ze ma grać tam , gdzie obowiazuje kultura? WoW, serio? Radze autorowi tematu wracac dokonczyc ukladanie jakiegoś zestawu z klockow LEGO.
Jakbym ja mial zakladac tematy za każdym razem jakby ktos mnie wyzwal w jakieś grze to bym chyba nic innego nie robil jak wrzucal screeny z tych rozmow. A co się robi w takiej sytuacji? Po prostu olewa i ew. gra się dalej.
skt7, nikt nie napisal zadnego double posta, wiec stfu >.>
Dzieciarnia
PS.
Bylem w najlepszym europejskim klanie GRIDa i probuje sobie wyobrazic ich reakcje na taki temat. Ktos mnei zwyzywal a ja lece z placze "ey guys, look, he said bad things to me ;'((((" to by chyba mnie wysmiali i odeslali z "hey, m8, life's tough, get used to it and grow up !". I to samo radze Cm0k!_w_KrQk!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?