Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pomocy ;/
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eaglo0n
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 3


PostWysłany: 20 października 2009, 11:21    Temat postu: Pomocy ;/ Odpowiedz z cytatem  

Witam...mam bardzo nurtujący mnie problem. Jestem studentem i mieszkam na akademiku. Niestety nasz "kochany" administrator blokuje wszystko co popadnie...youtube, p2p, chomikuj itd itp. Poblokował też część portów gier online. Dla przykładu exteel lub america's army dzialają ale combat arms już nie. Tak samo jest z trackamnią. Mogę połączyć się z danym serwerem w internecie ale tylko na specta (który ładuje się od razu). Natomiast dołączyć się nie mogę (po 10 min zrywa połączenie). Czy może wie ktoś na jakie porty zmienić w zaawansowanych ustawieniach żeby to śmigało ? Dodam że nie mogę podać proxy bo za użycie proxy na akademiku jest ban na tydzień ;/ Z góry dziękuje za jakąś pomoc Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaav
Jeździ konno


Dołączył: 10 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 22



PostWysłany: 20 października 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na internet :
Jeśli to cenzor: http://antycenzor.xwp.pl/
Inne:
Witam.
Ten krotki poradnik pokaże, jak ominąć ten program.
Ostatnio w jednej pracowni u mnie w szkole to zainstalowano, wiec przypuszczam, ze w innych szkołach tez może być ten syf.

Ominiecie tego jest bardzo proste.
Po włączeniu komputera i zalogowaniu się w tray'u mamy ikonkę Opiekuna Ucznia, klikamy na nią PPM i wybieramy z listy Nauczyciel.
Gdy program zapyta o hasło, wpisujemy zaq1@#$ lub zaq1@WSX i cieszymy się dostępem do każdego zakątka internetu.

Jak to działa?
Jest to standardowe hasło wbudowane w program, działa niezależnie od hasła ustawionego przez nauczyciela.

Wiem, ze Ameryki nie odkryłem tym tematem, jednak może on się komuś przydać.


Have fun.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 20 października 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najlepiej w ogole nie instalowac opiekuna ucznia Wink

nie mozesz jakos ugadac z adminem, zeby odblokowal porty?
jeśli dana aplikacja korzysta jedynie z tych zablokowanych portow to nic nie zrobisz, nie pamietam czy Rip czy Misi, ale to oni dawali poradniki o zmianie portow na routerze, może ich pomecz?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eaglo0n
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 3


PostWysłany: 20 października 2009, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta stronka z antycenzorem tez zablokowana Razz hehe....to akademik na 1000 osob wiec to chyba nie cenzor tylko zwykla blokada portow Razz a na routerze nie mogę nic zmienic bo nie mam dostepu Smile chce wiedziec czy jest sposob który port jest otwarty zeby go wpisac do ustawien zaawansowanych trackmanii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 20 października 2009, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy jak wpiszesz inny port to raczej zmian nie będzie...
http://www.pcflank.com/scanner1.htm?from=myinternet
Przeskanuj a zobaczysz co masz otwarte.
Kod:
    27374           closed             SubSeven             SubSeven is one of the most widespread trojans
     31337         closed           Back Orifice           Back Orifice is one of the most widespread trojans
     21         open           FTP           File Transfer Protocol is used to transfer files between computers
     23         open           TELNET           Telnet is used to remotely create a shell (dos prompt)
     80         open           HTTP           HTTP web services publish web pages

Tak to u mnie +/- pokazało bo jest tego więcej.
Masz tu jeszcze program http://nmap.org/
Jak coś nie możesz ściągnąć to napisz a taki program np. na pocztę się wyśle czy gdzieś skąd możesz zassać.
Jeszcze jedna chyba najlepsza strona z takimi programami http://www.snapfiles.com/Freeware/network/fwscanner.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eaglo0n
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 3


PostWysłany: 20 października 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zainstalowalem trackmanie u kumpla który ma viste (ja uzywam xp). U niego mozna polaczyc się z serwerem wiec to wina mojego kompa. Wiec wylaczylem zapore, centrum zabezpieczen, eseta i nic. Sprawdzilem otwarte porty. było ich mało. Wiec otworzylem wszystkie porty jakie mial otwarte kumpel. Tez nie pomoglo. Inne pomysly ? Zalaczam screena z otwartymi portami :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/038afcc9fb0b894a.html

(Dodano 21 października 2009, 0:33)
UWAGA ! PROBLEM ROZWIĄZANY Razz

Wersja Trackmanii która jest na tym forum ma drobny defekt. Wystarczy jedynie zainstalować patch do gry, który nie tylko poprawia grafikę ale również usuwa błąd połączenia z serwerami Trackmanii przez internet Smile

Oto link do patcha : http://pccentre.pl/download/details/Trackmania_Nations_Forever_patch/id=1304


Poprosiłbym administratora forum aby umieścił tego patcha w dziale download aby uniknąć podobnych postów i problemów Smile Pozdrawiam wszystkich Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?