Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Street proszę przeczytajcie ten temat :))
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hard lord
Jeździ konno


Dołączył: 15 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4
Posty: 50



PostWysłany: 16 października 2009, 6:57    Temat postu: Street proszę przeczytajcie ten temat :)) Odpowiedz z cytatem  

Dzień Dobry,Na dzień dzisiejszy Jest Mi przykr i smutno JEstem niechciany nigdzie,ani w klanach wszedzie mam bany Sad( w tamtym POscie naprawdę chciałem was z całego serca przeprosic Sad( pisać narazie tak mi idzie ,A tak naprawdę ...floccus Mi stwaiał server za miedz jak mi wszytko wytłumaczył to wyłaczyl poczułem się jak Osioł... Ja mu napisałem Prosiłem go Zeby Mi oddał 8,000 cc za server albo właczył mi server To odpowiadal NIE ! to jest oszustwo dla mnie tak on zachował się jak dzieciak...proszę was odbanujcie mnie na serverach i wybaczcie mi Sad(I przepraszam perego za moje głópie wykozystywanie jego portalu...Jest mi smutno gdy wchodze na server i dostaje bany:((( i głópio się żyje bez kolegów...
_________________



Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 października 2009, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ahahahahahahahahahah Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Mundry polak po szkodzie? Very Happy
Człowieku, myślałeś ,że za to co odpierdalałeś nie spotka cie żadna kara? Jednak nie jesteś bezkarny w necie, co?
Cytat:
Jest mi smutno gdy wchodze na server i dostaje bany:((( i głópio się żyje bez kolegów...

n1111111111111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banować nie przestawać. Niech służy jako wzór dla kolejnych debili jego pokroju.
/fajny zerżnięty avatar od nawiasa.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"


Ostatnio zmieniony przez eXiliado skt7 dnia 16 października 2009, 7:07, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hard lord
Jeździ konno


Dołączył: 15 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4
Posty: 50



PostWysłany: 16 października 2009, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dlaczego nie przyjmiecie mojich pzreprosin jak pisał thunder ja chciałem tylko server !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 października 2009, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hard lord napisał:
Dlaczego nie przyjmiecie mojich pzreprosin jak pisał thunder ja chciałem tylko server !

Jak chciałeś server to trzeba było to inaczej załatwić, i nie obrażać innych graczy na każdym kroku robiąc z siebie cwaniaka. Zmiękłeś bo podali twojego epulsa(czy jak to napisać)?
Nadal twoje pismo jest piękne...

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 16 października 2009, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja powiem tylko tyle - wróć tu za 5 lat, jak już skończysz podstawówkę i gimnazjum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hard lord
Jeździ konno


Dołączył: 15 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4
Posty: 50



PostWysłany: 16 października 2009, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1.Chciałem server nie to nie bez łachy nie przyjmujcie mojich przeprosin 2.Nie mam epulsa 3...

(Dodano 16 października 2009, 7:14)
Pogódzmy się i nie bedzemy się już kłucić

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 16 października 2009, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam dodalem Cie na blacklist na serwerach NS i nie mam zamiaru tego cofnac. Sam osobiscie nie dalem Ci się oszukac, ale za to co naodpierdalales wsrod innych, nalezy Ci się, wiec nie oczekuj, ze po Twoich przeprosinach wszyscy Cie odbanuja i wszystko pojdzie w zapomnienie.

Trzeba było najpierw myslec, pozniej robić - a skoro wolales inna kolejnosc, to teraz masz tego konsekwencje.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hard lord
Jeździ konno


Dołączył: 15 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4
Posty: 50



PostWysłany: 16 października 2009, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile)))) Chiałem żyć w zgodzie a nie się kutwa cąły czas klucic
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 października 2009, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakoś nie było tego widać.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hard lord
Jeździ konno


Dołączył: 15 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4
Posty: 50



PostWysłany: 16 października 2009, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skt7 Nie che rozmawiac o takich zeczach nie che się kłucic che gracz na serverach wtedy się fajnie gra zapomnijmy o tej sprawie jeden błąd przeprszałem 3 razy na 3 postach
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 16 października 2009, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co innego gdyby Twoje przeprosiny były szczere a Ty przepraszasz a za chwile robisz dokładnie to samo....
mogę pokazac parę logów z rozmów gg z Twoimi przeprsinami ale nie będę już tego robił

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 października 2009, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chcesz rozmawiać? Co mnie to interesuje. Nie myśl że za głupie przepraszam od razu każdy będzie twoim przyjacielem i cie odbanuje.
Fajnie ci się gra na serverach? To graj na zagranicznych.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 16 października 2009, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może wtedy cho innego języka się nauczysz lepiej ;] W jaki sposób Ciebie oszukał floccus Smile Jest Około 2 razy starszy od Ciebie (sorry dziadku ;p ) i jestem ciekawy w jaki sposób ukradł ci miedź Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 16 października 2009, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zacznijmy od tego ze street posługiwal się miedzia z rabunku wiec to nie była legalnie zarobiona miedz a tym bardziej jego Smile jeśli floo niechce oddac miedzi to tlyko dlatego ze przechowuja miedzie aby oddac je osoba ograbinym przez streeta.

-Street miej trochę godnosci!

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
floccus
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16 października 2009, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do mnie codziennie dochodzą jakieś ciekawe screenshoty/logi odnośnie Twojej osoby. Oto parę ze wczoraj (od Endiza):

http://img389.imageshack.us/img389/3104/511521.gif
http://img387.imageshack.us/img387/9218/4211424.gif
http://img394.imageshack.us/img394/8524/213131232.gif

No cóż, najprawdopodobniej jakoś wyciągnął hasło od Endiza (nie wnikam w to, bo mnie to nie obchodzi). Później pisze do niego na gg:

Cytat:
19:59:51
o nie teraz to już przecholowa³es
19:58:06
wkurzyê³s mnie
19:59:23
już ci hakuje konto na remote z.
19:59:23
z/w
19:59:26
zadar³es z niew³asiwa osob¹
20:02:02
NIe chakne |Ci konta na remote Bo się po³apczesz jescze a za tego adma to mozesz się dziś z serverm pozegnac Jutro nie będziesz mia³ servera
20:01:43
Cya


albo straszy ludzi, że ja im wyłączę serwery (o tym już wielokrotnie słyszałem):

Cytat:
20:03:05
Ide do flo obsrancu


Więcej nawet szkoda pisać... Mam gdzieś archiwum rozmów z poprzedniego gg. Totalny kabaret...

Ludzie, nie ważne co on by wam obiecywał, ogarnijcie się i nie podawajcie mu żadnych haseł lub innych prywatnych danych... Smile

edit: a co do copperów, no to już wyjaśniałem Tobie wielokrotnie, nie rozumiem po co o tym tu wspominasz... naginałeś/łamałeś zasady parokrotnie codziennie. poza tym trochę 'miałeś' serwer. do tego dochodzą inne rzeczy, ale nie będę Ciebie dodatkowo ośmieszać.
W końcu przy praktycznie każdej rozmowie, gdzie błagałeś żeby włączyć Ci serwer z powrotem, ja odmawiałem jednocześnie prosząc o login na jaki mogę wysłać część miedziaków (3000). Nie rozumiem też jak ludzie mogli się nabierać na bajki dzieciaka, który nawet poprawnie po polsku nie potrafi sklecić zdania, nie wspominając o ortografii. Naiwność? Głupota?
To tyle z mojej strony


Ostatnio zmieniony przez floccus dnia 16 października 2009, 9:16, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 16 października 2009, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a tak mnie ładnie przpraszał dzisaj na gg Smile

najlepszy momet to :

Cytat:
ja :: 2415373
Ktos Ci napisał na forum , ze co myslałes ze ujda Ci te wszytkie obelgi i przekrety bezkarnie ?
Piątek :: 09:13:39Street new GG :: 5687953
nie wiem zobacze


http://perycjusz.sytes.net/download/Street_new_GG_20091016.htm

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
hard lord
Jeździ konno


Dołączył: 15 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4
Posty: 50



PostWysłany: 16 października 2009, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile wybaczycie mi proszę was

(Dodano 16 października 2009, 10:51)
nie ja pisałem te image tylko krzysz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 października 2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ludzie, czy nie wystarczy powoli tych tematow i postow na temat tego streeta, czy jak on ma?
mysle, ze powoli każdy zrozumial, o co biega.
daliscie jego loginy, jest na roznych blacklistach, dobrze jest.

mi się wydaje, ze każdym postem na jego temat dajecie jemu i jego potencialnym nastepcom uwagę, która go tylko motywuje, aby robić dalej.

nie tylko, ze obraza, kradnie miedz i nie wiem co jeszzce tam zrobil, ale przez was dodatkowo jeszcze ma moc, być tematem na forum tmpl. a najgorsze przy tym wszystkim jest, ze traktujecie jego powaznie.

olejcie dzieciaka i tyle, bo jakos mało ciekawe wchodzic na forum i miec 50% postow na temat, który interesuje maksymalnie 5% czytelnikow.

przeciez widzicie, ze napisze sobie posta, a potem tylko czeka na odpowiedzi, aby dalej spamować.
nie odpowiadajcie i się skonczy powoli.
a jak się nie skonczy i będzie dalej pisal, mimo, ze nikt mu nie odpowiada, to dostanie pewnie ZP kiedyś, a i tak będziemy miec spokoj.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 16 października 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a swoja droga ladne z was pajace ze się daliscie opierdolic na miedziaki 12-latkowi ; DDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 października 2009, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja proponuje już teraz walnąć ZP.
Ciekawe kto mu wysłał miedź Very Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?