Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Servermania + FAST
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winzs
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 30

Skąd: Warszawa Stołeczna

PostWysłany: 11 października 2009, 14:23    Temat postu: Servermania + FAST Odpowiedz z cytatem  

czy ktoś może mi pomóc w podłączeniu do servermanii FAST....?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 11 października 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fast masz już w Servermanii więc co tam chcesz kombinować ? Jeszcze pod jaką TM? Pytam bo nie każdy to pisze a pózniej wychodzą jajca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winzs
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 30

Skąd: Warszawa Stołeczna

PostWysłany: 11 października 2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 12 października 2009, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Fast masz już w Servermanii więc co tam chcesz kombinować ?
hehe dobre od kiedy to do servermani dodaja fasta Happy Jak chcesz na jakiś temat się wypowiedziec to miej o nim chociaż minimalne pojecie.

winzs@ - Jak chcesz się dowiedziec jak podpiac FAST'a do dedykowanego serwera to najlepiej napisz na http://tm-forum.com lub dobrze poszukaj w tym dziale a na pewno znajdziesz http://tm-forum.com/viewforum.php?f=126&sid=6a60d6975c2e12831ac219467029eab5

P/s o ile dobrze pamietam to sprawa jest niewiarygodnie prosta trzeba tylko zmienic sciezke do php.exe w pliku fast_start.bat no i oczywiście wypełnic dobrze plik dedicted.cfg

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 12 października 2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie jestem ekspertem w sprawach serwerów, ale również słyszałem o tym, że serwermania (nowa) jest już z fastem. Na powyższym zdjęciu, w dolnej części widać wyraźnie. Może to fastamorgana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 12 października 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

permarc napisał:
Cytat:
Fast masz już w Servermanii więc co tam chcesz kombinować ?
hehe dobre od kiedy to do servermani dodaja fasta Happy Jak chcesz na jakiś temat się wypowiedziec to miej o nim chociaż minimalne pojecie.

Tak się składa że mam i nie tylko Ty coś zaznaczam coś tam wiesz.Jednak staram się pomóc a nie odsyłam ludzi z kwitkiem jak to Ty robisz Krzysiu Pery.Muzyka zmienić troszkę fufi itd. Nie muszę chyba wymieniać wszystkiego o co cię masa ludzi prosiła? Jak taki kozak jesteś w cfg to czemu Winza odsyłasz na forum? Nie masz pojęcia to zamilcz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 13 października 2009, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jurek zakładka do odpalania FASTA jest w kazdej wersji servermani co nie znaczy ze serweraminia jest rozpowszechniana razem z FASTEM, gdyby tak było wystrczyło by wcisnac guziczek "RUN" bo plik konfiguracyjny wypełnił by się automatycznie przy podawaniu danych servera - ale niestety tak dobrze to niema, trzeb asobie samemu sciagnac fasta

Leon dlatego odsyłam ludzi bo akórat koledze od muzyki postawiłem server za free i jeszcze beszczelnie ma wymagania i truje mi cały dzień d... zamiast luknac sobie w google. Tak samo kolega winzs - 2 dni teamu za pomoaca TeamViver (zdalny pulpit) zrobiłem mu serva dedykowanego na jego kompie razem z servermania + xaseco 1.10 za 10 minut zaczeło się trucie i zawracanie ze on chce FAST'a bo zobaczył opcje w servermani i ze mam mu zrobić! Ludzie wezcie się ogranijcie i poszukajcie sobie w necie jak coś chcecie! A nie każdy tylko na gotowce liczy tak się rozleniwli!!! Po to własnie odsyłam ludzi na fora aby nuczyli się szukac bo nie chce przyzwyczjac do lenistwa!

Ja siedziałem po 2 dni nad przestazałymi poradnikami które sa zreszta na tym forum ale doszedłem w końcu do setna, taka sama analize starych poradników polecam wam, naprawdę dużo ucza choć na pierwszy rzut oka wygladaja na stasznie skomplikowane. Ale wam się niechce tego czytac bo poradniki sa bardzo długie i czekacie na osła który posiweci swój wolny czas którego wcale nie musi na was marnowac i podsunie wam pod nos gotowca a pozniej nawet nie powiecie DZIEKUJE i jeszce obsmrujecie go na forum ze niechce pomoc wam w waszej nastepnej zachciance!

To wszytko co mam do napisania. Dziekuje

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 13 października 2009, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tez siedziałem sporo żeby ogarnąć co i jak, ale to nie znaczy, ze nie możesz komuś pomoc jeśli Cie o to poprosi. A jeśli wysyłasz tylko na inne fora, to trochę taka pomoc mija się z celem.

Btw, jeśli siedziałeś po 2 dni nad poradnikami, to teraz proponuje posiedzieć parę dni nad słownikiem ortografii polskiej ;]

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 13 października 2009, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to teraz wszystko chyba jest jasne. Dzięki Pery za wyjaśnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 13 października 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Jak taki kozak jesteś w cfg to czemu Winza odsyłasz na forum? Nie masz pojęcia to zamilcz.


Czekam na przeprosiny Smile

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=131241#131241

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 14 października 2009, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To się nie doczekasz... Wiesz takie wymuszanie na mnie nie działa a co innego jakbyś poradnik napisał z tydzień wcześniej lub przed napisaniem tego topiku.W ogóle nie wiem też po co servermania jak się ma dedicated ? szkoda obciążać system itd.lepiej remoteCP no nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 14 października 2009, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Leon - jesteś załosny potrfisz tlyko innych krytykowac a sam uwazasz się za asa i tlyko walisz krytyczne kometaze zamiast coś zrobić samemu. Dla mnie jesteś totalnym zerem, czego dałes przykład nie przyznajac się do swojej porazki. Chciał bym zobaczyc jaki przydatny poradnik zrobiłes na tym serwisie ? Ale szkoda moich nerwów na takie dno jak ty. A RemoteCP to tylko znasz z opowiadan, jak jesteś taki kozak to zrób poradnik jak zrobić remoteCP na własnym kompie. Dla mnie to 3 minuty roboty zobaczymy jak Tobie się uda to zademonstrowac i pokazac - to moje wyzwanie!! jak nie zrobisz poradnika to się okaze kim jesteś... Masz okazje się wykazac
P/s będę kontrolował wszytkie wieksze fora TM czy nik nie pyta włanie o to zadnie bo licze na to ze sam wiesz jak to zrobić.

Aaaa i proszę nie pisz mi tekstow ze nie chcesz mi niczego udowaniac lub co innego po prostu zrób poradnik będzie to sprawdzian dla Ciebie i przyda się to wielu uczestnika tego forum, uwazam ze jest to powiazanie dobrego z porzyteczny.

_________________

]


Ostatnio zmieniony przez permarc dnia 14 października 2009, 23:20, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 14 października 2009, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pery to kolejny, którego broń Boże nie można krytykować. Na miejscu Leona pierdolnąłbym sobie ołtarzyk z poradnikiem permarca na centralnym miejscu w pokoju... Om Om Hare Kryszna Hare Kryszna.. O wieczny, o Wisznu...


btw. Pery wiesz co to jest słownik ortograficzny? Tylu błędów nie robi nawet koza dojona odkurzaczem...

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 14 października 2009, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zauwarzyłem ze Leon i ty mikohn_vegas nic nie wnosicie porzytecznego do tematów! Piszecie puste posty z debilna krytyka i załosnyki komentami o ortogrfi! każdy doskonale wie ze popełnia błedy piszac posta, [color=#red]tlyko[/color] niechce mu się tego poprwiac bo to tylko zabawa a nie np: "umowa która piszesz i ma zmienic całe twoje zycie" stad każdy pisze jak ma ochote- czyli szybko i wygodnie (najczesciej pisze się tak jak się słyszy, piszac w pospiechu). Wiem ze to nie ładnie popełniac błedy ort. ale zawsze jak już nie wiecie co napisac to się przypierdlacie do ortografi. Napiszcie coś mdrego z czego będą mogli korzytsac inni ludzie zamiast waszych bzdurych komentów, po co to robicie do nabijania liczby postówCo? Jak chcecie zostac polonistami to zapraszam do pracy w szkole a nie do prawienia wykładów na tym forum!
_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 15 października 2009, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jak piszesz, tak jesteś odbierany.

Zauważ, że Leon w tym temacie Cię nie obraził tak jak Ty to zrobiłeś. Nie bawię się w jego adwokata, ale Ty chcesz żeby Cię wielbiono, przepraszano i najlepiej publicznie przy minimum 200 świadkach. To główny powód, dla którego zacząłem dyskusję.

A błędy ortograficzne i ten cytat
Cytat:
każdy doskonale wie ze popełnia błedy piszac posta, tlyko niechce mu się tego poprwiac bo to tylko zabawa

doskonale utwierdzają mnie w przekonaniu, że takie tępe lenie i robaki jak Ty trzeba tępić wszelkimi możliwymi środkami.
Pisanie na forum byłoby zabawą gdybyś pisał tylko z ludźmi prawdopodobnie w Twoim wieku (nie wiem ile masz lat, ale na razie jesteś młody gniewny) ... i wygodne pisanie wcale nie koliduje z pisaniem poprawną polszczyzną (pomijam ogonki Mr. Green )

Cytat:
Jak chcecie zostac polonistami to zapraszam do pracy w szkole a nie do prawienia wykładów na tym forum!

A Ty jak pragniesz przestać być tępakiem to radzę się w tej szkole do nauki ojczystego języka przykładać.

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 15 października 2009, 5:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kim jestem dla Ciebie Krysiu Pery to mnie to wali.
Myslisz ze zrobiłeś jakiś poradnik to już jesteś ah i oh? Mylisz się.Takich poradnkow jest tutaj coś z 3 albo i wiecej.mało tego.pozostałe sa z aseco i pięknie opisane jak baze pod nie zrobić.Czym się szczycisz szczylu?A
zero i dno to takie coś jak Ty nie majacy wlasnych pomyslow i kradnacych cudze.Wiesz o co kamam ? I nie opowiadaj mi tu farmazonow o wnoszeniu czegoś do serwisu bo to nie ja mialem tutaj konto zbanowane i nie ja zakladalem nowe.każdy wie jak tu Krzys Pery był uwielbiany.Czemu nie logujesz się pod starym nickiem ? Co do Vegasa to 100% racji.Z tego co wiem masz coś z 24 lata... N/C Adi już mniej bledow popelnia.może Opere zainstaluj lub Firefoxa?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?