Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Limit graczy pl8?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko jest sprawa Jakubie ^^

1. POL
2. TCW
3. XX

FF RBF i RH nie istnieją więc jeśli chcesz top4 z PL7, to 4 osobe chyba głupio wybrać np. z p~S / H5F ? bo można liczyć że mają dużo reprezentantów oni co byli w tamtych teamach, ale w sumie jeśli licząc że top4 to wtedy chyba ^^ H5F wchodzi, bo z istniejących nadal jest top4 + było 4 na PL6 ...


nie kłóce się tu, tylko jestem ciekawy jak to rozwiązać ^^

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pozostaje tylko pytanie, które to teamy są obecnie top4. hardplaya nie ma, ff praktycznie zastąpione przez pS. pozostaje POL i TCW, do tego pS, 4 byłoby chyba XX, ale wtedy krzywdzącym byłoby nie uwzględnienie głosu H5F.

Ostatnio zmieniony przez «RH» Lox dnia 06 sierpnia 2009, 14:30, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

właśnie o to mi chodzi Razz

co do składów
w sumie też 15 + jeden dzień na zmianę 2-3 graczy (takich którzy nie byli zapisani nigdzie żeby uniknąć zabierania graczy w czasie turnieju )

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakubku pisalem wczoraj do holusia to on się poczul 'zastapiony' przez panow wybieraczy mapy i z tego co zrozumialem + fakt ze niewyraznie wygladal wskazywal mi na to ze ma PL lekko w d*pie, druga osoba mial być Szym, który teraz jest jednak z nim w timie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mialo być 4 reprezentantow z 4 najmocniejszych teamów z ostatniego czasu (wcale nie z top 4 jakiegoś PL), hardplay padlo, wiec jest ich 3:
POL, TCW, pS.
chyba każdy się zgodzi, ze to sa top 3 naszego kraju i maja prawdopodobnie sporoprzewage nad innymi teamami.

3 reprezentanci lekko stracza, przeciez tu nie ma o co dyskutowac, regulamin stoi od lat, a mniejsze zmiany zawsze mozna we trojke ustawic.

jeżeli holus ma to w d*pie, niech pS wybierze kogos innego, przeciesz szym teraz np jest w pS, wiec moglby go zastapic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czy ja powiedzialem ze mam to w d*pie ? , ok3j Szym może być nie ma sprawy.. ja się poprostu pogubilem bo już nie wiedzialem kto co robi
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Ferbi
Jeździ konno


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 55
Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
mialo być 4 reprezentantow z 4 najmocniejszych teamów z ostatniego czasu (wcale nie z top 4 jakiegoś PL), hardplay padlo, wiec jest ich 3:
POL, TCW, pS.

- jako 4. proponwałbym XX (po fuzji z Herbatkami mają już niemal 30 botów w teamie, z czego ok. 20 grających regularnie) Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Noo, bo w sumie, to szary lud o całym przedsięwzięciu jakim będzie pl8 tak naprawdę nic nie wie - jak to będzie wyglądać, kto się tym zajmuje, do kogo zwracac się z pytaniami - a to już w sumie niedlugo! Wink
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

30 ludzi, a na mecz przychodzi 1/3 teamu. Smile
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» norco
Jeździ konno


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 31


PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niech będą 3 teamy albo 5 , co by problemu przy głosowaniach nie było
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szukacie jakiś pieprzonych udziwnień i wprowadzacie tylko zamieszanie a do tej pory dobrze było..... Widzieliście zeby ktoś zmieniał zasady rozgrywania meczów w lidze mistrzów po każdej edycji Co?Co? po co zmieniać coś co jest dobrze . BTW HLS spoko ja tu śledzę na bieżąco . I też mi się to nie podoba bo osoby wybierane były a pomimo to jakiś ordonek(omg sorki Happy) mapy wybiera i pieron wie kto jeszcze jest z poza wcześniej wybieranych ludzi i to nie mam pojęcia dlaczego.....

Na przyszłość nie róbcie takiego halo z wybieraniem osób jak potem jest samowolka.

Całkowicie popieram jakuba w tej kwesti

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1X4rd451 napisał:
szukacie jakiś pieprzonych udziwnień i wprowadzacie tylko zamieszanie a do tej pory dobrze było..... Widzieliście zeby ktoś zmieniał zasady rozgrywania meczów w lidze mistrzów po każdej edycji Co?Co? po co zmieniać coś co jest dobrze .

Na przyszłość nie róbcie takiego halo z wybieraniem osób jak potem jest samowolka.

Całkowicie popieram jakuba w tej kwesti


Nic dodac nic ujac ! Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Napisali do mnie czy chce wybierać, to się zgodziłem. Razz i moje czasy nie odchodziły prawie od czasów Grona, czy Maxera, na mapach proponowanych do PL8. ;]
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Xardas, omg, w poprzedniej edycji Ordon też chyba wybierał mapy o ile pamietam, i nikt się nie czepiał - więc - cytując Ciebie, po co szukac udziwnien? Smile
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
po co szukac udziwnien? Smile

Spójrz na założyciela tematu, on Ci odpowie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kilka slow wyjasnien:

nie piszcie do mnie Grono i Ordona, poniewaz tylko wybieralismy mapy i MY już spelnilismy to do konca.

jeśli chodzi o te wybieranie, poprostu napisal , już nie pamietam chyba to Shadow pisal do mnie czy chce wybierac mapy na pl8, zgodzilem się i tyle.
co do spraw organizacyjnych , to nie ja za to odpowiadam Smile

mogę jedynie potwierdzic ze jak PL8 wystartuje nawet jutro to ja jestem gotowy dac mapy na kwali i mam wszystko przygotowane na konkretna runde. Smile

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 sierpnia 2009, 3:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiec sluchajta chalota.
mam akurat ferie, wiec trochę tam czasu jest.
mimo, ze z wszystkiego zrezygnowalem, ch** i pol zeba by mnie bolala (cytat by jakub, nie by szafa), jeżeli nie wyszloby PL8 na ESL w takim sposobie, jakim się nalezy PL made by morda (ale nie admined by morda Smile ).

1. niech mi ktos powie, kto jest odpowiedzialny za mapy, tak jako info.
2. niech pS, TCW i [POL] przedstawi swego biczasa-reprezentanta, zeby nie było, ze jeden team decyduje.

mogę się postarac, ale tylko przygotować, reprezentanci będę musieli dalej działać, bo od pazdzierniku mam znow semestr, zalatwic coś odpowiedniego na ESL (nie wiem czy się dalej uda, ale postarac się mogę).
od razu moiwe, ze stanowisko "reprezentanta" będzie nosilo ze soba ODPOWIEDZIALNOSC!, ale będzie na pewno tez mialo pewne zyski.

ja z mojej strony dalbym także kogos z XX i H5F jako "obserwatorow" czy coś, zeby nie było, plus "obserwatora" z 6. teamu na kwali.

poza tym chcialbym scooterfoxa w organizacji (to dla mnie człowiek z przyszloscia w tmn, jak tam się co nie co jeszcze dowie).

wix, ty tez się ze mna zkontaktuj, dla Ciebie sa tu tez zadanja (nie cwaniaku jako pseudomanager na 2.-klasowej, nie gotowej, stronie hardplay).

co do regulaminu, gramy 3 mapy do 7 punktów (1 multilap chyba wybraliscie), 4 vs 4, max 15 graczy, zmian grazcy nie ma (mowimy tu o pieciu meczach, ogarncie się), licza się mapy, nie mecze, a poza tym male punkty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 sierpnia 2009, 5:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

komu pisać, by zmienil nalezalnosc do teamu na tmpl?
my już nie jestesym w tym PGS"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 sierpnia 2009, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
komu pisać, by zmienil nalezalnosc do teamu na tmpl?
my już nie jestesym w tym PGS"


moje hasła do bazy przestały działać, a Scary nie odpowiada, więc sam nie wiem do kogo masz się odzywać Sad

od nas cały czas wybrany do organizacji PL8 jest Chybeck

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 07 sierpnia 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Fistashi napisał:
po co szukac udziwnien? Smile

Spójrz na założyciela tematu, on Ci odpowie.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia panie Iam ;P

Tak do tematu to dobrze, że Jakub zdecydowałeś się na jakiejś konkretniejsze ruchy, może się zacznie dziać ;>

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?