Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
OwnStyle - Jumpstyle
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
komaryt
Jeździ konno


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12


PostWysłany: 09 lipca 2009, 21:10    Temat postu: OwnStyle - Jumpstyle Odpowiedz z cytatem  

witam. tym razem ja chcialbym pokazac Wam moje drugie hobby jakim jest Jumpstyle (OwnStyle).

Kilka slow o tym. Jumpstyle jest to gatunek tanca w ktorym każdy krok musi być do bitu piosenki, piosenki te to najczesciej Hardstyle,Hardcore.

Polscy jumperzy wymyslili odrebny styl zwany "OwnStyle" , który laczy wszystkie style z dziedziny Jumpstyle. Jak narazie Polacy naleza do czolowki jumperow wlasnie w OwnStyle, przez co Polscy jumperzy sa najbardziej rozpoznawani w tym swiecie. Mistrzostwa Polski (Ligi Jumpstyle) było ich 6 - rozgrywane na dwoch serwisach internetowych.

JumpstylePolska :
I Edycja - wygral CEBUL
II Edycja - wygral OEIL
III Edycja - wygral RUMUN
IV Edycja (Liga DUO) - wygrali Hyperx & Browar

Jumpstyle.boo :
I Edycja - wygral BULLET
II Edycja - wygral DANNIEL

rozgrywane sa również Mistrzostwa Europy ale najczesciej sa w Belgii,Holandii i skacze się tam odmiane zwana "TekStyle" , także mało prawdopodobne aby OwnStyler wygral te mistrzostwa.

Zloty również sa organizowane po calej Polsce. Osobiscie bylem na dwoch zlotac w Krakowie 28.03.2009r. (było na nim okolo 200 jumperow) oraz niedawno temu był zlot w Przemyslu 26-27 czerwca 2009r. było na nim ok. 60 jumperow (biorac polozenie Przemysla to i tak dużo ludzi było) Smile .

A oto kilka moich filmow :




PS: jeśli mi ktos powie jaki jest bb-code na to aby tutaj na forum wyswietlil się film proszę napisac a poprawie Smile


Ostatnio zmieniony przez komaryt dnia 10 lipca 2009, 7:59, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 09 lipca 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zamiast ''http'' tmpl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 09 lipca 2009, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajnie wywyijasz, ale na jakieś disco to taki styl chyba niezbyt, jak jest tloczno na parkiecie co ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Crystal
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 158

Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 10 lipca 2009, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no mi tak się podoba, ale musisz się ostro napocić w takim skakaniu, co? xd.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
komaryt
Jeździ konno


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12


PostWysłany: 10 lipca 2009, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
fajnie wywyijasz, ale na jakieś disco to taki styl chyba niezbyt, jak jest tloczno na parkiecie co ?


na disco może być xd nawet jak jest mało miejsca to się da zaskakac nawet i old schoola Smile
tylko trzeba miec odpowiednia piosenke bo wtedy to lepiej wyglada Smile

Crystal napisał:
Nie no mi tak się podoba, ale musisz się ostro napocić w takim skakaniu, co? xd.


napocic nieee Very Happy ale się zmeczyc idzie Very Happy tylko ze najgorzej jest jak nie masz weny na skakanie a musisz film nagrac wtedy jest tragedia bo się bardzo dużo razy powtarzasz a to trochę psuje efekt Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 10 lipca 2009, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na impreze najlepszy tectonick ; D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10 lipca 2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według mnie ten styl jest podobny ale bardziej efektywny ;p
Więc jeżeli ktoś by już miał zamiar się uczyć Jumpstyle to zobaczcie pierw to:

http://www.youtube.com/watch?v=yHu5vDhl9Cs&feature=channel_page

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 10 lipca 2009, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten styl bardziej mi się podoba anizeli np. breakdance. Tutaj nie musisz gibac się na plecach albo na glowie co jest bardzo meczace.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
devt
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 168


PostWysłany: 10 lipca 2009, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
na impreze najlepszy tectonick ; D


co prawda to prawda Razz

Tecktonick RoX

Polska grupa Time2Electro Very Happy
może to nie to co Francuzi ale Polacy też wymiatają Razz


chcecie więcej ?

http://ilovetecktonik.pl

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 10 lipca 2009, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany napisał:
ten styl bardziej mi się podoba anizeli np. breakdance. Tutaj nie musisz gibac się na plecach albo na glowie co jest bardzo meczace.
Jak się postarasz to i przy krakowiaku się zmeczysz;p Ale nie ma co tego porownywac do breakdance, który jest zdecydowanie bardziej efektowniejszy, i mysle ze trochę trudniejszy od own/jump style. Ale i tak szacun dla was:D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 lipca 2009, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Bardziej efektowniejszy

Szacunek dla tego pana. Polska języka trudna języka, nie? n/c

A co do tego całego dżampstajlu: fajnie wygląda, ale nie widziałem jeszcze na żadnej imprezie, żeby ktoś tenże taniec wykonywał ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 10 lipca 2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jumpstyle roxxxxxxx. z tym ze kawalki sa nieraz w pizdu poryte Mad w sumie najfajniejsze maja Jeckyll&Hyde i to nie tylko slawny Freefall od którego się zaczal boom na skakanie Smile a tak poza tym to ma kolega racje: bez weny raczej nie probowac bo idzie się tylko zniechecic Smile

@Iam: czepiasz się Razz

a breakdance ssie bo to ani do muzyki nie jest ani do niczego. koniec.kropka. ^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 lipca 2009, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

caly ten jumpstyle to nic innego jak nasz stary zbójnik Very Happy


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 10 lipca 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

manek_głąb napisał:
Cytat:
Bardziej efektowniejszy



sam nie wiem dlaczego tak napisalem... mój bład, moja wina, moja bardzo wielka wina...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 10 lipca 2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie tecktonik i jumpstyle to żaden taniec, imo wywijanie bez ładu i sensu. Ale to tylko moje zdanie.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
komaryt
Jeździ konno


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12


PostWysłany: 10 lipca 2009, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Jak dla mnie tecktonik i jumpstyle to żaden taniec, imo wywijanie bez ładu i sensu. Ale to tylko moje zdanie.


a pewnie powiesz ze Breakdance jest bardziej efektowniejszy/lepszy dlatego ze jest popularny/znany ? ... każdy tak mowi...
mam szacunek do kazdego stylu tanca ale jeśli ktos pisze mi ze inne style sa lepsze bo sa popularniejsze (z twojego posta mogę to wywnioskowac) to z calym szacunkiem "Bye Bye" ... owszem może wyglada to trochę dziwnie takie skakanie/krecenie się, wywijanie rekami ale przynajmniej jest to bardziej ulozone niz breakdance... w "brejku" , co... krecisz się stajesz na rekach i tyle to mozna by powiedziec ze lekcja wf jest tez tancem bo niektore cwiczenia w gimnastyce sa zapozyczone do break'a ...
a jumpstyle/ownstyle oraz tecktonik, melbourne shuffle, c-walk nie sa rozpowszechnione w Polsce ale jakbys pojechal do Holandii,Belgii,Francji,Australii,USA gdzie te tance powstaly mozliwe ze zobaczyl bys ludzi ktorzy skacza na ulicy... my jumperzy skaczemy dla przyjemnosci dla hobby a nie tak jak Ci co tancza breakdance dla slawy,pieniedzy i szpanu...
kolega był w Mam Talent, nie przyjeli go ... a dlaczego? bo nie jest znany taniec i powiedzieli mu ze nie jest efektywny hmm... czy ten koleś nie jest efektywny ?

do YCD tez poszli koledzy to dali ich na drugi etap jazz i coś jeszcze a dlaczeog? bo również nie znaja naszego stylu !
peace

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 10 lipca 2009, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Masz racje, bredgens( lepper Very Happy) imo jest efektowniejszy, wymaga więcej czasu poświęconego na treningi etc etc. Nie mów mi ,że jumpstyle/tecktonik jest trudniejszy...
Tak na prawdę to mi to nawet do końca tańca nie przypomina Razz Nie obraź się, ale takie skakanie machanie nogami tupanie i kręcenie się raczej nie jest tańcem.
I nie myśl, że każdy woli breakdance bo jest popularniejszy, pierwszy raz spotkałem się z tak głupim stwierdzeniem.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"


Ostatnio zmieniony przez eXiliado skt7 dnia 10 lipca 2009, 19:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 10 lipca 2009, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiony. Nasi górole lepiej wymiatają Happy I to jeszcze z ciupagą!
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
komaryt
Jeździ konno


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12


PostWysłany: 10 lipca 2009, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Masz racje, bredgens( lepper Very Happy) imo jest efektywniejszy, wymaga więcej czasu poświęconego na treningi etc etc. Nie mów mi ,że jumpstyle/tecktonik jest trudniejszy...
Tak na prawdę to mi to nawet do końca tańca nie przypomina Razz Nie obraź się, ale takie skakanie machanie nogami tupanie i kręcenie się raczej nie jest tańcem.
I nie myśl, że każdy woli breakdance bo jest popularniejszy, pierwszy raz spotkałem się z tak głupim stwierdzeniem.


może nie glupim stwierdzeniem ale tak jest w 90%

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 261
Skąd: Konin/Paprotnia

PostWysłany: 10 lipca 2009, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

komaryt napisał:
efektowniejszy

Szacunek dla tego pana. Polska języka trudna języka, nie? n/c ;p;p;p

komaryt napisał:
lekcja wf jest tez tancem bo niektore cwiczenia w gimnastyce sa zapozyczone do break'a

taaaaaaa ''rowerek'' zdecydowanie mi przypomina breaka, i przysiady tez... nie no jaja sobie robisz, i to zbuki.

komaryt napisał:
my jumperzy skaczemy dla przyjemnosci dla hobby a nie tak jak Ci co tancza breakdance dla slawy,pieniedzy i szpanu...


wy jumperzy to po co wrzucacie na yt filmiki z waszymi wycznyami? czasem nie dla szpanu? mowisz ze ci co tancza breaka tancza dla kasy, slawy, kasy. a sam jestem pewny ze jeśli ktos by wam zaplacil za jakiś wystep, to byscie dlugo nie czekali tylko skorzystli z okazji. i bez przesady z ta kasa bo watpie aby dalo się z tego wyżyć... Zarzucasz coś komus, co jest normalne. jeśli ktos posiada ponadprzecietne umiejetnosci to dlaczego ma nie skorzystac z okazji i się wzbogacic, czy posmakowac slawy?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?