Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Heineken Open'er Festival 2009!
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 29 czerwca 2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

haha w Polsce nie ma dobrego HH,kur** to wy waszki g nie znacie?!

http://www.youtube.com/watch?v=U-qSXhb910c&feature=related - posłuchajcie a potem mówcie,że nie mamy dobrego HH/rapu Happy

a bez żartów może wpadne 5 lipca xd

_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 29 czerwca 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z polskiego hh, to ja lubię łonę. (pozdro egzy) luc wymiata, aczkolwiek wolałem go za czasów kanału audytywnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 06 lipca 2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie wróciłem, było G E N I A L N I E!!
18:00 Bardzo dobry koncert Ostrego. Mimo tego, że nie przepadam za polskim hip-hopem to naprawdę wykonawca pokazał klasę i to jakim człowiekiem jest. Jeden z lepszych koncertów jakie słyszałem.

20:00 Osobiście nie znałem za dobrze Lily Allen i jej koncert za bardzo nie przypadł mi do gustu, bo nie za bardzo podobał mi się typ muzyki jaki grała, ale takie kawałki jak Womenizer i Fuck You wyszły bardzo fajnie Smile

22:30 To "przereklamowane" (wg Loxa) Kings of Leon naprawdę dało radę. Przeciętny początek i bardzo dobry koniec stawia ich koncert jak dla mnie na trzecim miejscu w tym dniu.

00:30 Po Placebo oczekiwałem czegoś więcej, ale ich występ na pewno nie był zły. Zagrali mało super znanych przebojów, kilka z nowszych płyt, co zsumowało się do całkiem miłego do posłuchania, ale przeciętnego do zabawy koncertu. Mogło być lepiej...

2:12 (poślizg czasowy ;f) Na scenę wyszło The Prodigy. To co się działo potem trudno opisać słowami. Zaczęli zajebiście mocnym World's on Fire. Stojąc 15m od sceny przeżywałem prawdziwe piekło Razz Wszyscy skakali, śpiewali, tańczyli, wrzeszczeli i pchali się. Potem odsunąłem się trochę dalej od środka żeby nie zostać zmiażdżonym chociaż sam skakałem i wrzeszczałem :F Tak naprawdę atmosfera utrzymywała się przez cały czas i mimo, że (na szczęście) po drugiej piosence (Breathe) ludzie przestali robić masowe pogo, to nadal słychać było wywrzaskiwane słowa piosenek i widać było łapy w górze Smile Zagrali takie kawałki jak Run With The Wolves, Invaders Must Die, Take Me To The Hospital, Voodoo People, Warrior's Dance (!), Smack My Bitch Up, Out Of Space, Poison, Omen i kilka innych. Zdecydowanie najlepszy koncert całego Open'era. Przyszło na niego około 100 tysięcy ludzi i jestem pewien, że 98% skakało przez większość występu.
Kto po tej imprezie powie, że The Prodigy nie było największą gwiazdą Festivalu powinien wybrać się do jakiegoś specjalisty od mózgu czy raka powieki Razz
EDIT:
Bym zapomniał! Firestarter też było Very Happy

Dodam jeszcze, że spotkałem Caymana Very Happy
Tyle.

EDIT @down:
nie Razz

_________________




Ostatnio zmieniony przez *тсω* Flagg dnia 06 lipca 2009, 20:18, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 lipca 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A pozdrawiałeś przy stoisku Trójki? Happy.

@Up: To się popraw za rok Very Happy

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]


Ostatnio zmieniony przez «RH» Bilus dnia 06 lipca 2009, 20:47, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 lipca 2009, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

flagg => http://pl.wikipedia.org/wiki/Mosh

@down:


Ostatnio zmieniony przez envy dnia 06 lipca 2009, 21:34, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 06 lipca 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Weź Ty czasem zamilknij.
Nie byłeś, nie widziałeś.

Nie zrozumiałeś tego, co napisałem - nie odpowiadaj.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nolifer
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 5


PostWysłany: 06 lipca 2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A Ja nie mogłem być na tym koncercie Sad szkoda ...
Flagg a jak Twoje wrażenia z Faith no More ?? ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 lipca 2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, ja bym tam wolał do Wacken, ale fajnie, że znane grupy (? dobrze mowię? Very Happy) przyjeżdżają do Polski grać na takich imprezach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 06 lipca 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Nolifer
Byłem tylko na ostatnim dniu, tak więc nie widziałem Faith No More Sad
Ale brat był i mówił, że naprawdę świetny popis dali Razz

@Fan
Szacuje się, że na koncercie Prodigy było ponad 100 tysięcy osób, więc to na pewno była znana grupa ;P

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 lipca 2009, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem przyjemność być tylko na ostatnim dniu festiwalu i powiem szczerze, że nie żałuję. To mój pierwszy Opener i jeżeli w następnym roku też będą gwiazdy na takim poziomie, to myślę, że nie ostatni.

Zacząłem od Lily Allen, za którą nie przepadam, jednak bardzo fajnie wypadła i była miłą rozgrzewką przed następnymi zespołami. Kings Of Leon profesjonalnie i bez potknięć. Placebo niestety przesiedziałem (drobny kryzys), więc ciężko mi je obiektywnie ocenić, gdyż byłem zbyt daleko od sceny. No ale na Prodigy już musiałem się jakoś przepchać i miałem miejscówkę 20m od sceny. Przyznam się, że to ten zespół zmotywował mnie do przyjazdu. Jak dla mnie koncert był genialny. Zabrakło kilku piosenek, które lubię, ale takiego szaleństwa wśród ludzi jeszcze nie widziałem. O ile na większości koncertów tzw młyn jest przeważnie tylko pod sceną, to tutaj rozszerzył się chyba na dobrych kilkaset metrów. Prodigy nie zawiodło i powiem szczerze, że był to jeden z najlepszych koncertów jakie kiedykolwiek widziałem. A widziałem już wiele, bo jestem prawdziwym koncertomaniakiem i jeżeli coś fajnego rockowego bądź metalowego przyjeżdża do Polski przeważnie tam jadę. Do tej pory pierwszy na mojej liście był koncert Rammsteina w Spodku w 2005 roku. Teraz będzie to Prodigy na Hainekenie w 2009 roku. Oby jeszcze przyjechali do Polski.

PS Czy na Hainekenie zawsze jest tak, że po 22:00 nie można już praktycznie nabyć nic bezalkoholowego do picia oprócz wody? Dla mnie, jako kierowcy było to trochę uciążliwe.

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 07 lipca 2009, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Między drugim i trzecim miasteczkiem Jacobs miał budkę z kawą i po Prodigy tam ludzie pchali, więc jednak się da coś oprócz wody Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 lipca 2009, 5:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja przez tą budkę Jacobsa straciłem pierwsze trzy piosenki Placebo. Owszem tam można się było napić, ale brakowało mi jednak zimnych napojów bezalkoholowych
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?