Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Hard Play Talent rekrutuje
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:12    Temat postu: Hard Play Talent rekrutuje Odpowiedz z cytatem  

Witam, hard play talent szuka graczy którzy chcieli by podciągnąć skilla.
Nie ważne jest na jakim poziomie grasz, jeśli chcesz się uczyć od jednych z najlepszych graczy w polsce, i korzystać z ich podpowiedzi/pomocy to zapraszamy.
Jeśli twoje umiejętności podskoczą, to możliwe, że dołączysz do głównego teamu.

Warunkiem jest duża aktywność, nie szukamy ludzi którzy nie bardzo mają czas na gre, tylko osoby które chcą się nauczyć lepiej grać, i są gotowi poświęcić trochę czasu na to.
Wymagamy też opanowanie podstaw driftu, ale to spełnia chyba każdy kto gra na techach Razz

Moje gg:2055581 w razie pytań.

Aby dołączyć do hp.talent wystarczy złożyć podanie na stronie http://hardplay.bo.pl/ (na forum).

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaktus
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

EE tak nazwa klanu RBF, HardPlay TMNF division w tytule strony a w logo exilidao division to gdzie wy w końcu jesteście Happy.
_________________
~Co przyjdzie kaktusowi z tłumaczenia wszystkim, że w środku jest miękki..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz w Hard Play Very Happy
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skorzystam z okazji, chętnych zapraszam także do zapoznania się z rbf blogiem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 czerwca 2009, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jesteśmy w HardPlay i chwilowo nie będziemy zmieniać stronki bo czekamy na grafike z gamingu , i jeszcze jest eXiliado , klan masz k**wa w telewizji...... a nazwa teamu hmm zawsze była i zawsze będzie RBF , jesteśmy drużyną rbf reprezentującą barwy hardplay stąd tudzież widoczny tag HP a nazwa inna...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 03 czerwca 2009, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja mam takie pytanie : czy "akademia" hp też rozgrywa jakieś sparingi czy gra polega tylko na treningu Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 czerwca 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozgrywa sparingi i bierze udział w turniejach co mozna się domyslec po tym ze zapisali akademie do HP Cup. Czyli wszystko dokładnie jak nasza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 czerwca 2009, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak dojdzie jeszcze ze 2-3 osoby to akademia startuje dodatkowo w ESL round teams ponadto będą sparingi , oddzielny server i sparingi wewnątrz teamowe ;] jednym słowe wszystkich chętnych serdecznie zapraszam ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Crystal
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 158

Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 04 czerwca 2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja jestem nowym nabytkiem tego Teamu, i czuję się w nim świetnie, więc zapraszam Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ForCute
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 3


PostWysłany: 14 czerwca 2009, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zalosne!

mogę smialo przyznac, ze ten team to jedno wielkie nieporozumienie. Dolaczylem rano, wszystko było ok- do czasu. Jest napisane, ze naboruja bez ograniczen wiekowych, wiec co mi szkodzilo wejsc na ts. Po 'krotkiej' rozmowie, uslyszalem tylko smiechy w moja strone. Wchodzilo coraz wiecej osob, zaczely się kicki z ts'a, za 'niby' echo, kicki z servera. W koncu napisalem do Xardasa na gadu- zablokowal mnie. Na ts'ie zmienili hasło, na serva zostalem zbanowany. Rozmawialem z skt, niestety nic nie może na to poradzic (hahah).

Ostrzegam osoby mlodsze <15, z 'rozwijajacym się' glosem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 14 czerwca 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorry za spam ale naprawdę padłem :shock: Laughing
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 14 czerwca 2009, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc ForCute, na początku było ok. Nie rozumiem czemu się zacząłeś denerwować ,że ktoś się śmieje z twojego głosu, przecież to są żarty a nie jakieś obrażanie twojej osoby.
Chciałem ci pomóc, nauczyć cię driftu, wziąłem do teamu mimo tego że nie miałeś żadnego doświadczenia ,a ty się obrażasz i spierdalasz na forum? plzzz...
Echo na ts naprawdę było, sam wiesz, że masz zjebany mikrofon i jak wciskasz przycisk do gadania to jest echo, mimo tego mówiłeś że nie ma echa i nie wiesz czemu cie wyjebał xardas mimo tego że upominał cię o tym żebyś coś zrobił.
Najśmieszniejsze jest to, że poleciałeś się poskarżyć na forum...
Powodzenia w dalszej grze.
/poprawione po drobnym sprostowaniu

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ForCute
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 3


PostWysłany: 14 czerwca 2009, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
A więc ForCute, na początku było ok, później zaczęły się żarty np. z matki fatala...


Nie było to nic zwiazane z matka fatala.

Cytat:
Nie rozumiem czemu się zacząłeś denerwować ,że ktoś się śmieje z twojego głosu, przecież to są żarty a nie jakieś obrażanie twojej osoby.


Uwierz, ze jest to zalosne, nasmiewanie się z czyjegos glosu.

Cytat:
Chciałem ci pomóc, nauczyć cię driftu, wziąłem do teamu mimo tego że nie miałeś żadnego doświadczenia ,a ty się obrażasz i spierdalasz na forum? plzzz...


Wycinek z regulaminu:

Cytat:
2.2 Gracz chcący dołączyć do projektu musi znać podstawy driftu


Podstawy nabieralem rano, uczylem się powerdriftu- wzieliscie mnie. Od reszty spraw chyba wy jesteście, prawda? Smile

Cytat:
Echo na ts naprawdę było, sam wiesz, że masz zjebany mikrofon i jak wciskasz przycisk do gadania to jest echo, mimo tego mówiłeś że nie ma echa i nie wiesz czemu cie wyjebał xardas mimo tego że upominał cię o tym żebyś coś zrobił.


Wyrzucil mnie kilka razy, odrazu wywalajac. Musialem się wielce dopytywac za co. Po chwili calkiem się zamknalem, wy kazaliscie mi mowic, nie pisać. Ktos powiedzial wtedy jak ja mowilem- nastepny kick.

Cytat:
Najśmieszniejsze jest to, że poleciałeś się poskarżyć na forum...


Wole ostrzegac ludzi przed czyms takim, nie jest to mile.

Cytat:
Powodzenia w dalszej grze.


Dziekuje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 3:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To możne teraz ja coś dopisze . jako ze jestem CL i jestem osobą która cie wszędzie po banowała śpieszę ci wytłumaczyć dlaczegóż to tak było. Otóż wyjaśniając kilka faktów nie śmiałem się z twojego głosu bo najzwyczajniej nie ma z czego , mutacja i takie tam to jest normalna kolej rzeczy.... Śmiałem się z twojego zachowania który prezentowałeś na ts i na servie w tej samej chwili ..... żarty kierowane do innych kolegów z drużyny typu "twoja stara jest z drewna" też wyszły z mody i jak widzisz wystarczyło kilka godzin żeby udało się Tobie wylecieć ....

Bana na ts dostawałeś zgadza się za echo , echo które było wynikiem twoich słuchawek nie było ciągłe ale w pewnym momencie bywały odgłosy 4-5 razy głośniejsze od nas a darliśmy japy ^^ było to denerwujące i przeszkadzało , i to nie było tak jak się upierałeś ze inni mają źle czułość mikrofonu ustawioną , lecz tylko i wyłącznie wina twoich słuchawek , zwracałem uwagę wiele razy nie pomogło w końcu był ban też nie pomogło potem kolejne również nic więc , dostałeś autobana na ts ....

na gg u mnie dostałeś bana bo nie toleruje spamu 20 wiadomości na sekundę i to zresztą jak większość sceny moje gg nie należy do zabawy...

na servie dostałeś bana na samiuśkim końcu jak już nikt nie mógł wytrzymać " jacy to my źli jesteśmy bo się wyśmiewamy z twojego głosu i echo " nawet nie potrafiłeś dostrzec co jest źle , dlaczego przeszkadzasz innym znaczy to ze inni są źli a ty w porządku .... żarty żartami ale wszystko w granicach rozsądku .... którego Tobie brakło ...

chciałbym również zauważyć ze nie pisze grzecznościowo " Ci, Tobie, Cię itd." bo do tego trzeba mieć szacunek który straciłeś w moich oczach biegnąc z płaczem i żaląc się "jacy to źli jesteśmy" pogrążony we własnej wyobraźni mając swój świat i nie mając racji.....

Chciałbym dodać również owy pan to czatowiec nr. 2 i radze się dobrze zastanowić każdemu szanującemu się teamowi 1,2 czy 3 ligowemu czy warto poświęcić temu panu 1 minute z życia, żeby pomóc albo z rekrutować ...

btw. Szkółka liczy sobie 9 osób

i z miłą chęciom zapraszam każdego, kto nie ma problemu z zachowaniem ..... ma czas i chęci na grę oraz ma opanowane podstawy powerdriftu .

i mam nadzieje ze każdemu nowemu spodoba się jak Crystalowi lub innym członkom oraz ze nie będę miał przyjemności poznania kojnego pana pokroju forcute Rolling Eyes

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 15 czerwca 2009, 6:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*Prywatna wiadomość na Xarda na forum publicznym Happy*

Ej Xard weźmiesz mnie do waszej szkółki? ^^

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 15 czerwca 2009, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DiabloS_CRB napisał:
*Prywatna wiadomość na Xarda na forum publicznym Happy*

Ej Xard weźmiesz mnie do waszej szkółki? ^^

Sry, nie znasz podstaw driftu.



Forcute, wątpię żeby ktoś po twoich wypocinach zmienił o nas zdanie, hardplay jest za długo na scenie ,żeby jedna osoba takim gównem mogła zmienić reputacje.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ForCute
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 3


PostWysłany: 15 czerwca 2009, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Xard: Nie było zadnych zartow typu twoja stara. No, był jeden który już zostal wyjasniony wczoraj z skt. Dziwne tylko, ze jak już się potem zamknalem, nie mowilem nic. Mowiliscie zebym mowil, nie pisal- powiedzialem, dostalem bana. Ani razu nie wysmiewalem się z kogos, najwyzej pytalem skt "co tam skejt?", tyle.

skt: Nie mam zamairu niszczyc waszej reputacji. Wiem, ze jesteście naprawdę niezla drużyna. Chce tylko ostrzec osoby mlodsze, bo w moim mniemaniu chodzi tylko o glos.

Czesc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 15 czerwca 2009, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok, jeśli chodzi o głos to Tuner i Foxy muszą opuścić hard play Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i privek Wink

forcute a myslec to ty umiesz? jeśli masz "za młódy" glos albo się wstydzisz to nie wchodz na ts'a, to nie jest obowiazkowe, tylko pisz na gg

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

forcute możesz już przestać pierdolić o twoim głosie? on ma g*wno do tego , widzę ze nadal nie jesteś w stanie pojąć za co wyleciałeś..... Weź się zatkaj i wróć na cs czy jakiegoś coda . Po moim stażu 3 letnim w tm spotkałem tylko czatowca któremu równasz poziomem a nawet powiem ze jesteś jeszcze lepszy od niego..... swoimi zartami king czy wiórek to są najmniej wkrzurzającymi ludźmi przy Tobie. Nie pogrążaj się tylko najlepiej zmień platforme gry bo mówie Ci szczerze z serca ze takich osób nikt nie lubi jaki się nam zaprezentowałeś w 2 h z 10 osób wkurzyłeś 8 a do mnie tylko wiadomości dochodziły "kto go zrekrutował" "mogę go zbanować itd."

Kończe jakiekolwiek dyskusje na twój temat to jest topic rekrutacyjny a nie "dział mamusia i temat wypłacz się skarbie" więc stfu

Odradzam każdemu szanującemu się teamowi rekrutacje tego gracza... :?

proszę każdemu w tym temacie kto będzie ciągnął tą sytuacje o warnowanie jak leci bez wyjątku za offtop, dziękuje i pozdrawiam ...

zgłoszenie przyjęte Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?