Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jedenastka sezonu według TMPL!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 Maj 2009, 21:59    Temat postu: Jedenastka sezonu według TMPL! Odpowiedz z cytatem  

Jako, że ostatnimi czasy toczyła się dyskusja piłkarska, zachęciło mnie to, by zrobić swego rodzaju "głosowanie" na najlepszych piłkarzy według Was, drodzy użytkownicy! Smile Wszystkie ważne ligi już się zakończyły, Liga Mistrzów, Puchar UEFA również, więc można zrobić podsumowanko. Jak to się teoretycznie odbywać będzie, już piszę:
formacja 4-4-2, najbardziej popularna, bez kombinowania z wysuniętymi czy defensywnymi pomocnikami, obrońcami, etc etc. Nie stawiajcie również dokładnie nazwisk piłkarzy na tej pozycji, na której grają, nie musi to być tak dokładnie Wink Kolejnym ważnym punktem jest to, iż można wymienić na przykład 4 środkowych obrońców, bo czasem trudno powiedzieć, który gra lepiej, każdy ma inne właściwości ;> Więc równie dobrze nasza formacja roku może wyglądać: 4 obrońców środkowych, 4 pomocników lewych i 2 prawoskrzydłowych Very Happy Wiem, że dziwnie, ale pod koniec naszego typowania pozliczam głosy, potem postaram się poprzydzielać pozycje do indywidualnych predyspozycji zawodników, których wybierzemy ;>

Także, aby nie przedłużać, zamieszczam swoją jedenastkę sezonu:



Trener roku: Felix Magath. Dlaczego? Ze słabej drużyny zrobił mistrza Niemiec, co jest cholernie ciężkie do osiągnięcia w 2 lata! Wystarczy wymienić kluby z gwiazdami światowego formatu jak Bayern Monachium (Toni, Ribery, etc), Werder Brema (Diego, Naldo; Diego idzie do Juwentusu, jak ktoś się interesi ;d) czy HSV (tu drużyna wyrównana, nawet Trochowski nieźle gra ;d). Dlategoż właśnie Felix Magath jest dla mnie trenerem roku, na ławce znaleźliby się sir Alex Ferguson i Pepe Guardiola(czy jakkolwiek się to pisze ;d)

Jak widać, w mojej jedenastce znajdują się:3 piłkarze Manchesteru United(Vidić, Ferdinand i Ronaldo), 3 piłkarze Werderu
(Wiese, Naldo i Diego), 2 Piłkarze Wolfsburga (Grafite i Džeko), i po jednym pilkarzu z Chelsea(Bosingwa), Barcelony(Iniesta) i Szachtara(Jádson) ;>

EDIT: Myślę, że możemy również pobawić się w ranking drużyn według TMPL, tylko do swoich jedenastek dopiszcie, z jakich klubów pochodzą piłkarze, tak, jak ja to zrobiłem.

Najważniejsza informacja, głosowanie trwa 2 tygodnie!
Zapraszam do zabawy! Very Happy

Jakby kto chciał takie fajowe boicho jak ja użyłem, to zapraszam tu: http://wyslijto.pl/files/pre_download/k4bfconmqg

EDIT2: Możemy również wpisać trenera roku, Fhrancuz, dzięki za pomysł Wink Proszę więc wszystkich o edycję swoich postów i dopisać trenera roku! Trener nie jest wliczany do ogólnej puli punktów dla drużyny!


Ostatnio zmieniony przez iam dnia 31 Maj 2009, 21:55, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 30 Maj 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten sezon totalnie przespałem, no ale dobra:

napad: Messi, Villa

pomoc: Iniesta, Diego, Xavi, Fabregas

obrona: Vidić, Puyol, Terry, D. Alves

bramka: Palop

to będzie 5 z barcy i po jednym z: manchesteru, werderu, arsenalu, chelsea, valencii i sevilli.

celowo nie umieściłem c.ronaldo, choć jako 5 pomocnik na moją listę by się załapał. czemu w ogóle tak mało z manchesteru? abo uważam że są silni jako drużyna, ale indywidualności jakieś genialne nie są, poza wyjątkami 2 czy 3.

a poza tym to w tym sezonie poza primera division prawie żadnej ligi nie śledziłem, nawet LM bardzo pobieżnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 30 Maj 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zapomniałeś o messim ajem Razz
A w bramce imo van der sar, poza tym lox jak mogłeś na 5 załapać ronaldo... Wiem że pierdolą o nim ludzie że to żeluś itp ale to nie zmienia faktu że jest jednym z najlepszych na świecie.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 30 Maj 2009, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

naprawdę świetnie to narysowałeś Ajem, bardzo dobra jakość, super muzyka, cudowny efekt. Wrzuć na YT.

Ja bym na bramke dał Chopina, bujna czupryna, świst piłki słyszany z odległości kilometra, z francuską elegancją wyłapywałby piłeczki.

Do ataka zamiast Graficiarza wrzucam Stefana Ptaka (mieszka w Bełchatowie, ch** wie czym się zajmuje).

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 31 Maj 2009, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Iam fajno inicjatywo Smile
Van der Sar-Bosingwa-Ferdinand-Vidic-Dani Alves-C.Ronaldo-Carrick-Iniesta-Messi-Rooney-Torres

ManUnited:6
Barca:3
Chelsea (omg) : 1
Liverpool (sic!): 1

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 31 Maj 2009, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bramkarz: Edwin van der Sar
Obrona: Dani Alves, Puyol, Terry, Ferdinand
Pomoc: C. Ronaldo, Iniesta, Xavi, Gerrard
Atak: Messi, Eto'o

6 Barca, 3 ManU, 1 Chelsea, 1 Liverpool

Rezerwa: Valdes, Vidic, Diego, Lampart, Henry
Dziękuje :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 31 Maj 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za***iscie wreszcie wyleje swoje poty Razz Najpierw napisze wszystkich na swoich pozycjach, a nastepnie powiem "dlaczemu" ;p

Bramkarz:
M. Schwarzer

Obrona:
D. Alves, J. Bosingwa, G. Pique, J. Lescott

Pomoc:
S. Gerrard, A. Iniesta, F. Lampard, Y. Gourcuff

Atak:
D. Villa, L. Messi

Na bramce ostra rywalizacja. Van der Sar z kapitalna seria jest dla mnie tak samo wartosciowy jak Mark Schwarzer, jednak w ManU nie było wiele do roboty, a Schwarzer razem z czworka obroncow Fulham bedac murowanymi kandydatami do spadku, dostali się do ligi europejskiej. Za ich plecami Casillas oraz Given za wiele znakomitych parad.

Wsrod obroncow, bezsprzeczny nr1 to Alves, Pique jest neisamowicie ofensywny i za to dostal u mnie nominacje. To samo mozna powiedziec o Lescottcie, w razie niekorzystnego wyniku zmienia się w napastnika, bedac przez caly mecz zapora nie do przejscia dla rywali, wg mnie przyszlosc swiatowej pilki. Bosingwa to kolejny genialny boczny obronca, bardzo ofensywny i zarazem skuteczny w obronie. Zaden Ferdinand ani Vidic wg mnie nie zrobili tyle co powyzsza czworka, a Vidica jeśli naogladacie się kilkanascie razy (tak jak niestety ja w tym sezonie), to stracicie o nim dobre zdanie, to typowe chamidło faulujace przy kazdej okazji, frustrujace rywali... Terry ten sezon nieudany, Puyol nie był najlepszym defensorem Barcy w tym sezonie. Jagielka, A. Cole to ostatni z kandydatow, liga wloska mnie totalnie zawiodla i skonczyla się bajka o super defensywie/bramkarzach, zal zal zal.

Wsrod pomocnikow wybor najszerszy. Steven Gerrard za styl gry, choć zdarzaja mu się mecze gdzie gra fatalnie, i jako ciekawostka, w jednym z takich meczow w tym sezonie zaliczyl zal-hat-tricka : karny-wolny-karny.
Iniesta od poczatku sezonu zachwycal forma, to jest ciekawy typ zawodnika, grajac na lewej stronie prawa noga decyduje się czesto na rajdy do srodka ze skrzydla, ten sam typ co Ashley Young (Aston Villa) ale nominowalem Inieste za to, ze wiecej osiagnal w tym sezonie. Lampard uratowal kilka razy tylek Chelsea, nawet w 2 meczach pod rzad, raz remis, raz wygrana w doliczonym czasie gry. Typ jak Gerrard, tylko strzela wiecej bramek z gry, mniej z karnych, w chelsea w polu karnym wyklada się tylko Drogba i Anelka, a w Liverpoolu cala gwardia zal latynosow z Mascherano na czele. Gourcuff dostal nominacje za to, ze był najlepszym graczem coraz ciekawszej ligi francuskiej. Niesamowicie ofensywny. Brakuje Ronaldo, ma umiejetnosci na ta jedenastke, ale jest boiskowym kretynem, gra przeciwko druzynie, co najlepiej pokazal walczac o krola strzelcow w meczu z wigan, oddal ponad polowe strzalow druzyny, niestety zdecydowana wiekszosc niecelnych. Poza tym wyklada się ciagle w polu karnym i to się staje zalosne, ale rosnie kolejny zjeb - Macheda, ta sama szkola. Blisko nominacji również Aaron Lennon, Xavi, Arteta, Giggs (gral od poczatku tylko w waznych meczach,i gral swietnie), Benayoun, Ribery, Walcott.

Napstnicy:
Messi bezkonkurencyjny, a Villa za to, ze pomimo braku pensji potrafil strzelac gola za golem. Wielkie brawa. Blisko byli Eto'o, był Torres, pomimo leczenia kontuzji pol sezonu, Pato (za to ze swego czasu ciagnal to stare milanskie g*wno ;p), Henry i Rooney.


Dosc stronniczo jeśli chodzi o ligi, ale niestety lige niemiecka, ukrainska, ukrainska, holenderska traktuje z przymruzeniem oka (nie ten poziom jeszcze), a liga francuska i wloska odstaja od czolowej dwojki. Niestety w lidze hiszpanskiej widac wyrownanie stawki na niekorzysc tych drużyn ktore kiedyś walczyly o wyzsze cele. W lepszych ligach jednak nie traktuje się pucharu uefa zbyt serio.

Barcelona - 4
Chelsea - 2
Everton - 1
Liverpool - 1
Fulham - 1
Valencia - 1
Bordeaux - 1

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
macchn
Jeździ konno


Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 26


PostWysłany: 31 Maj 2009, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Napad : Ronaldo ,Messi
PoMOC: , Xavi,Iniesta, Essien,Walcott
ObronA: A.Cole. Ferdinand , Terry, Alves
Bramka: Casillas

Barca -4
MANU -2
Chelsea -3
Arsenal -1
Real - 1

Moje wybory sa bardziej skierowane nie sezonem a ogolem, dlatego niektorych moje wybory moga zakoczyc

Ronaldo -tego pana nie trzeba nikomu przedtsawiac, a postawilem go na ataku z tego powodu , ze nie bierze duzego udzialu w defensywie
Messi - najlepszy zawodnik w tym sezonie

Xavi - gra niesamowicie, czasami się wydaje ze ma oczy z tylu i mimo filigranowego wygladu duzp odbiera, jego podania prostopadle sa kapitalne

Iniesta- gracz przebojowy , dużo mysli swietna technika, wydaje mi się ze
jego jedyna wada to to ze strzela mało bramek, Dlatego messi dostanie Zlota Pilke

Essien - u mnie jest defensywnym srodkowym pomocnikiem, bardzo dużo biega odbiera pilki potrafie tez super zagrac i kapitalnie strzelic jak w meczu z Barca czy finale z poprzedniego roku

Walcott młódy talent, który w tym sezonie pcha arsenal. w polfinale nic nie gral bo był specjalnie kryty vo było golym okiem widoczne:P

A.Cole - na lewa obrone nie ma zbytnio duzego wyboru wiec wzialem jak dla mnie najlepszego obronce na tej pozycji

Terry również wybrany z tegoz e nie wiedzialem kogo wziasc Happy
Vidic w finale spisal się bardzo slabo, jeśli już to Cannavaro ale real nic nie osiagnal w tym sezonie, a pique lub inny gracz barcelony nie, poniewaz barca gra ofensywnie dlatego latwiej im jest grać:P

Ferdinand najlepszy środkowy obronca

Alves swietny gracz szybki przebojowy, swietny strzal , wszystko ma
Ewentualnie na tej pozycji Ramos lub Bosingwa
Ferdinand - bradzo dobry solidny gracz, najlpeszy obronca na swiecie

Casillas tutaj moja milosc do realu, wiec musialem kogos dac a to jest najlpeszy bramkarz na swiecie i niech mi ktos powie ze nie to .... ... a nic xd


Ostatnio zmieniony przez macchn dnia 01 czerwca 2009, 12:08, w całości zmieniany 6 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 31 Maj 2009, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bramka:---------------------Czech

Obrona:---Alves------Puyol------Terry------Colle

Pomoc:----Ronaldo---Gerard----Xavi-------Messi

Atak:-----------------Torres-----Ibrahimovic

Barcelona: 4
Chelsea: 3
Liverpool: 2
Man U: 1
Inter: 1

_________________



Ostatnio zmieniony przez Ludwik dnia 01 czerwca 2009, 0:05, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 31 Maj 2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bramka : Edvin van der Sar (ManU)

Obrona : Dani Alves (Barca), Carles Puyol (Barca), Nemanja Vidic (Man U), Rio Ferdinand (ManU)

Pomoc : C. Ronaldo (Man U), Xavi Hernandez (Barca), Diego (Werder), Juninho Pernambucano (Lyon)

Atak : David Villa (Valencia), Lionel Messi (Barca)

Rezerwa : Victor Valdes (Barca), Gerard Pique (Barca), John Terry (Chelsea), Andres Iniesta (Barca), Yoan Gourcuff (Bordeaux), Vedad Ibisevic (Hoffenheim)

Barca : 4 (7)
ManU : 4 (4)
Werder : 1 (1)
Valencia : 1 (1)
Lyon : 1 (1)
Bordeaux : (1)
Hoffenheim : (1)

W nawiasie podana ilość zawodników włącznie z rezerwowymi :d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fhrancuz
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 104
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 31 Maj 2009, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

~~~~~~~~~Casillas~~~~~~~~~~

~~~~~~J.Terry~~~~N.Vidic ~~~~~
J.Bosingwa~~~~~~~~~~~~D.Alves

~~~~~S.Gerrard~~~Xavi~~~~~~~
A.Iniesta~~~~~~~~~~~~C.Ronaldo

~~~~~L.Messi ~~~~ F.Torres~~~~~


4 Barca
2 Chelsea
2 Manu
2 Liverpool
1 Real

Rezerwa: E.Van der Sar, G.Piqué, M.Essien, D.Kuyt ,T.Wallcot, K.Augero, D.Villa
Co do trenera to Guus Hidink^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 31 Maj 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@macchn
edytuj swojego posta, bądź Twoje nominacje nie będą brane pod uwagę.
Formacja to 4-4-2, nie 4-5-1 Wink

@Niektórzy: Messiego rozpatrywać w roli napastnika, nie pomocnika, inaczej głosy na Messi-pomocnik brane pod uwagę również nie będąWink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 31 Maj 2009, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bramca:Casillas
Obrona:Puyol,Ferdinand,pique,terry
Pomoc:A.Hleb,S.Gerrard.Essien.Wallcot
Atak:Adebayor,Messi

Real Madryt:1
Arsenal londyn:3
Barcelona:2
Chelsea:3
Manu:2

Coś mi się pokaszaniło Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czytajac niektore jedenastki mam wrazenie, ze niektorzy przespali caly ten sezon i biora zawodnikow za dokonania z poprzednich lat Rolling Eyes
lepiej podac trochę mniej znana jedenastke pilkarzy o których grze jednak ma się pojecie Razz

Nie będę podawal przykladow, zeby nikogo nie urazic, ale tutaj sa gracze ktorzy nawet 15 meczow w sezonie nie rozegrali ... ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja tylko bramkarza Very Happy
Casillas... To co on robi czasem w tej bramce... Real przeca nie ma obrony Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bramka: Cech(Chelsea)
Obrona(od lewej):A. Cole(Chelsea), Ferdinand(ManU), Puyol(Barca), Dani Alves(Barca).
Pomoc(od lewej):Giggs(ManU), Xavi(Barca), Iniesta(Barca), Messi(Barca).
Atak:Benzema(Lyon), Eto'o(Barca).

Barca 6
Chelsea 2
ManU 2
Lyon 1

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Wally pamiętaj, że jedenastka, którą typują użytkownicy to ICH JEDENASTKA, nie możesz im powiedzieć "desygnujcie do swojej drużyny tego a tego", to ich decyzja, nawet, jeśli niektóre osoby podały graczy, którzy nie rozegrali zbyt wielu spotkań w sezonie według nich są "przyczyną" jakiegokolwiek sukcesu. Nie wywiązuj kłótni na tak błahe tematy, jeśli są ważniejsze sprawy na scenie. Ten temat ma być dla zabawy, nie dlatego, by pokazać, kto się zna na piłce, kto nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie chciałem wszczynac zadnej klotni, nie podajac o ktore typy konkretnie mi chodzi. Zaapelowalem o przemyslenie tego, czy jest sens pisać byle tylko coś napisac.
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
nie chciałem wszczynac zadnej klotni, nie podajac o ktore typy konkretnie mi chodzi. Zaapelowalem o przemyslenie tego, czy jest sens pisać byle tylko coś napisac.


Jakub ma bana to reszta chce nadgonic nabijanie postów ^^

Co do mojej jedenastki to nie podam bo mogę podac tylko jednego piłkarza, Alex Chrobot się nazywa, wciąż czeka na powołanie od Leo, ale ten najwidoczniej nie ma swoich skautów na boisku LO2 we WRO Very Happy

*

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 02 czerwca 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bramkarz - Red (najwiekszy najsilniejszy zasłoni cała bramke )
Obroncy - Meg , Kyzzn , Lolka , Ala (przy pokazaniu co potrafia przeciwnik nie będzie wiedział gdzie jest bramka i szczerze powiedziawszy nie będzie się tym nawet interesował Very Happy )
Pomocnicy - Wandal (jak sama nazwa wskazuje), Fefan (duch drużyny) , ja (a nie będę się chwalił) , Słowik (najmniejszy i wszedzie się wpierdoli)
Napastnicy - Jakub i Scrapler Very HappyVery HappyVery Happy (to chyba nie trzeba komentowac ) Very Happy

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?