Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
bezsensowne oskarzenia CD.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sjewriukow
Jeździ konno


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 16


PostWysłany: 22 Maj 2009, 20:25    Temat postu: bezsensowne oskarzenia CD. Odpowiedz z cytatem  

Zamkneli temat Smile mody na tym forum to zwykle h... i pewnie mnie zbanuja za to co powiedzialem ale gdybym ja na swoim forum mial banowac za takie bzdety to bym się niedziwil frustracji która zbiera się w ludziach, każdy który wypowiadal się w tamtym temacie o ostrzezeniach IrReda mial conajmniej 1 ostrzezenie ?!? (oprocz mnie) to niejest normalne, to jest jakiś bzdet, z ludźmi trzeba rozmawiac a nie ich karac za byle jakiś wybryk, jak kiedyś powiedzial einstein tylko glupota ludzka jest wieksza od nieskonczonosci ( czy coś takiego Smile ale tacy sa ludzie i trzeba to rozumiec, jak ktos specjalnie czy upierdliwie niezachowuje kultury to rozumiem ostrzezenie ale nie za takie coś drodzy panowie moderatorzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 22 Maj 2009, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Osz ja pierdolę. Następny narzeka w sprawie warnów. Przecie ostrzeżenia ci nie pogarszają prawa na forumie, dopiero będzie tak jak będziesz miał ZP. Ja mam 1 ostrzeżenie, bo na jednym topicu trochę ze spamowaniem przesadziłem i po tej sytuacji postanawiam tak w przyszłości nie robić bo to może skończyć zakazem pisania. A ty i pery kłaniacie się może i bana. Odpierdolcie się od Irreda bo na wasze (nie tylko) dobre robi i stara się o porządek na forum. Jak to moje motto mówi: make peace not war ;*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 22 Maj 2009, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przepraszam ale mnie obraźiłes, ja z tobą kłopotów nie miałem a ty mnie od HUJ'i wyzywasz? ch** się pisze przez Ce Ha a nie przez Samo Ha, dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 22 Maj 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Einstein powiedział: Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 22 Maj 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziwię się narzekaniom na nadpobudliwość w sprawie ostrzeżeń dawanych przez IrReda.
Powinienem już z 3 mieć, a nie posiadam żadnego.
Jeżeli się je dostaje - trzeba naprawdę zasłużyć.

Rozumiem, że dla niektórych wirtualny wizerunek jest ważny, a każdy "waran" wpływa na jego pogorszenie. Przeżywają Trackmanię, jakby nie mieli co innego w życiu do robienia. W moim uznaniu jest to głupie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 22 Maj 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co cie warny obchodzą?
dostaje się go za coś naprawdę bezsensownego/głupiego/spamerskiego/upierdliwego/n00bskiego itd...
jak masz 3 warny to staraj się nie wyskakiwać z "genialnymi" pomysłami po pijaku Smile
nie ważne ile masz pochwał/ostrzeżeń, ważne co sobą reprezentujesz.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 Maj 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co wy narzekacie na te warany? Patrzcie jakie słodkie:


_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G ziomq
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Swidnica

PostWysłany: 22 Maj 2009, 21:59    Temat postu: Re: bezsensowne oskarzenia CD. Odpowiedz z cytatem  

Sjewriukow napisał:
Zamkneli temat Smile mody na tym forum to zwykle h... i pewnie mnie zbanuja za to co powiedzialem ale gdybym ja na swoim forum mial banowac za takie bzdety to bym się niedziwil frustracji która zbiera się w ludziach, każdy który wypowiadal się w tamtym temacie o ostrzezeniach IrReda mial conajmniej 1 ostrzezenie ?!? (oprocz mnie) to niejest normalne, to jest jakiś bzdet, z ludźmi trzeba rozmawiac a nie ich karac za byle jakiś wybryk, jak kiedyś powiedzial einstein tylko glupota ludzka jest wieksza od nieskonczonosci ( czy coś takiego Smile ale tacy sa ludzie i trzeba to rozumiec, jak ktos specjalnie czy upierdliwie niezachowuje kultury to rozumiem ostrzezenie ale nie za takie coś drodzy panowie moderatorzy


jeśli wedlug Ciebie ludzi ocenia się po ilosci ostrzezen to dlaczego Jakub(8 ostrzezen) jest tak bardzo lubiany Question Exclamation już spiesze Ci z odpowiedzia. Skoro Irred daje komus ostrzezenie to znaczy ze ktos na nie zasluzyl, ale jak widac ty jesteś tak beznadziejnym przypadkiem, ze szkoda czasu na fatyge by dawac ci warna, bo i tak Cie to nic nie nauczy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 Maj 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus napisał:
Co wy narzekacie na te warany? Patrzcie jakie słodkie:


no panie, ale ile toto żre...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 Maj 2009, 22:14    Temat postu: Re: bezsensowne oskarzenia CD. Odpowiedz z cytatem  

ziomq napisał:

jeśli wedlug Ciebie ludzi ocenia się po ilosci ostrzezen to dlaczego Jakub(8 ostrzezen) jest tak bardzo lubiany Question Exclamation już spiesze Ci z odpowiedzia. Skoro Irred daje komus ostrzezenie to znaczy ze ktos na nie zasluzyl, ale jak widac ty jesteś tak beznadziejnym przypadkiem, ze szkoda czasu na fatyge by dawac ci warna, bo i tak Cie to nic nie nauczy.


Very Happy ... to zdanie mógłbym tylko podsumować cytując naszego byłego SuperPremiera Marcinkiewicza: "Yes yes yes!" Wink

Dzięki wszystkim za próbę wytłumaczenia koledze jak działa system ostrzeżeń. Być może jakaś iskierka nadziei istnieje, że ten zrozumie o co kaman.

Panie Sjewriukow - mam nadzieję, że wylałeś już całą czarę goryczy jaką miałeś, wszystkie smutki i zmartwienia i czujesz się teraz ukontentowany. Szczerze na to liczę. Bądź też tak szczodry w swej łaskawości i daruj mi swoich porad dotyczących tego, jakie tematy zamykać, a jakich nie. To nie jest forum traktujące o tym, który admin jest fajny, a który jest 'h...' cokolwiek to znaczy.

Moja osobista prośba - stop trolling plz, albo ić stont.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
The Truth
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 242


PostWysłany: 23 Maj 2009, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie, zobaczcie, nawet sam IrRed ma warna.
A wy się ciskacie o głupie warny jakby Wam ojca harmonią ścisnęli -.-

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 Maj 2009, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ostrzezenie ma za zadanie zmotywowac cie do poprawnego zachowania
jeśli ciagle tego nie rozumiesz twoja kariera jest skonczona
i na przyszlosc nie obrazaj moderatorow (w tym mnie) ani administratorow, to nie pomoze ci

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 Maj 2009, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

The Truth napisał:
Ludzie, zobaczcie, nawet sam IrRed ma warna.
A wy się ciskacie o głupie warny jakby Wam ojca harmonią ścisnęli -.-

w profilu irreda (jak i kazdego innego gracza,) mozna zobaczyc, za co dostal tego warna Smile buhaha

ja tu już siedzie ponad 3 lata i przezylem już roznych adminow.
musze jednak powiedziec, ze irred jest chyba najbardziej zprawiedliwy z wszystkich i da się z nim o wszystkim pogadac.
mowie to miejac na koncie wielokrotne zakazy pisania nawet tygodniowe ze strony tego "9 letniego" pana irreda.

wiadomo, ze admin jest zawsze subjektywnym, tak jak każdy człowiek i mozliwe, ze popelnia bledy. jednak waszym wyzywaniem ch**ow, pokazujecie nam, ze tym razem irred mial nos na te ostrzezenia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 23 Maj 2009, 11:34    Temat postu: Re: bezsensowne oskarzenia CD. Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:

Moja osobista prośba - stop trolling plz, albo ić stont.


Haha, przypomniała mi się niegdysiejsza akcja z Emsim ;p Czy to ma być polecenie do ataku? Twisted Evil

Tak tak, jasne ze zartuje Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?