Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TmfMap
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorky
Jeździ konno


Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 11


PostWysłany: 18 Maj 2009, 20:47    Temat postu: TmfMap Odpowiedz z cytatem  

Witam! Piszę tutaj może nie jako założyciel klanu bo tego klanem nazwać nie można , a jako stworzyciel grupy.Chciałbym stworzyć zbiór grupkę ludzi którzy zajmowali by się mapami,modami i innymi rzeczami związanymi z trackmanią oczywiście robiąc te rzeczy z przyjemnością nie z przymusu.
Chodzi mi tutaj o to że wchodząc na stronę którą stworzyłem www.tmfmap.fora.pl (no bardziej forum ^^) można było dać takie jakby zlecenie czy prośbę np. o mapę do wszystkiego byłby osobny dział tak samo jak teraz na początku jest do TMN/F i TMU/F . Do takiej grupy szukał bym kogoś kto naprawdę za się na robieniu map, i rozróżnia i rodzaje na tech , nadeo , lol , mini ,short itp., szukał bym także kogoś kto robi bardzo dobre mody , nie jakieś pierwsze lepsze które robi się 10 min bo zmieni się tylko skórkę drogi i band, dobrze by było gdyby dołączył też ktoś kto robi bardzo dobre skórki aut , ponieważ powstający klan może ten który nie ma przyszłości a chce mieć swój bolid , aby go dostał za darmo bez żadnych problemów. Oczywiście szukam ludzi którzy mogli by dojść do zarządu którzy dobrze piszą ogłoszenia , regulaminy i inne teksty podszebne do prawidłowego działania forum jeżeli szukacie informacji lub chcecie zadać jakieś pytanie piszcie tutaj w temacie lub na gg 11007448 odpowiem do czasu 24 godz. bo chodźę do szkoły mam dopiero 13 lat Smile

P.S. Fajnie gdyby ktoś zgłosił się do gramatyki bo moja jak widać najlepsza nie jest ^^.!

to wszystko ode mnie. Pozdrawiam, Schwarcu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 Maj 2009, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakby taka grupa polskich mapperów, moderów się wspierała, to może wyjść coś ciekawego. Połączenie sił czyni cuda.
Tylko że "Capitan Jack Sparrow" już chyba nie robi trasek, więc polskiego Crusarda nie zgarniesz ;d.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
gorky
Jeździ konno


Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 11


PostWysłany: 19 Maj 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie muszą to być najlepsi Happy przecież jest wiele innych maperów, nie musi być to akurat crusader Smile chociaż fajnie by było gdyby jeszcze grał ^^.!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 19 Maj 2009, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Więkoszość tych, których ty szukacz, czyli jak to określiłeś jako dobrych, są już raczej w klanach Wink
Ale mimo to GL Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
gorky
Jeździ konno


Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 11


PostWysłany: 19 Maj 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi chodzi o to żeby byli w klanach i jednocześnie na forum coś robili Smile nie nosi się tutaj tagów czy coś takiego Happy

EDIT: Sorry że po wszystkich pisze Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 Maj 2009, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomysł dobry, ale nie dopracowany. Jakby się zebrało paru ludzi którzy zajęli by się stroną to co innego, ale sukcesów nie wróże. W każdym bądź razie GL.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gorky
Jeździ konno


Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 11


PostWysłany: 20 Maj 2009, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a wy 3 nie mogli byście ?? bo ja za bardzo na stronkach się nie znam a przydała by się jakaś lepsza , umiecie przecież robić mapy ?? no nie ??

ale wy i tak chyba czasu nie macie Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 Maj 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
umiecie przecież robić mapy ?? no nie ??

No nie.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?