Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
DLACZEGO ??????
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CNC
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 08 lutego 2009, 12:24    Temat postu: DLACZEGO ?????? Odpowiedz z cytatem  

Witam mimo wielokrotnej próby dodania nowego klanu, czyli [NRi] , nie ukazał się wpis w dziale klany. Pytam, więc DLACZEGO?Co?? Zarząd forum nas olewa?Co? TrackManiaPoland jest prawdopodobnie przedstawicielem TM na PolskęCo?? Raczej z tego, co widzę wątpię w to. Olewanie zgłoszeń, kasowanie postów, czy tak wygląda bezstronnie prowadzona strona?Co? Administracja tego forum kpi sobie widocznie z graczy ingerując w sprawy niebędące po ich myśli. Tak, więc czy doczekam się wpisu klanu [NRi] do bazy klanowej czy mam to zgłosić do TM Co?? Liczę na szybką interwencie w tej sprawie, chyba, że i ten post zniknie w tajemniczych okolicznościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 08 lutego 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pograj w MarioBros i zalóż sobie tam klan żółwików.
_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 lutego 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TMPL nie jest niczyim przedstawicielem. W majestacie prawa tmpl.info jest niezależną, prywatną stroną poświęconą danej tematyce. Zatem możesz zgłaszać to nawet do Dalai Lamy, a i tak nic Ci to nie da. Pomijam fakt, że nigdy wcześniej nie dostałem żadnej informacji od Ciebie na temat Twojego teamu oraz to, że nie widać Was jakoś w żadnym wydarzeniu scenowym, mimo, że z Twoich wypowiedzi wynika, że staż macie już długi.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 lutego 2009, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trochę pokory, poczytaj parę tematow, pomysl dlaczego każdy nie może sobie sam dodac teamu a potem pisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 lutego 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Tak, więc czy doczekam się wpisu klanu [NRi] do bazy klanowej czy mam to zgłosić do TM Co??

co czy kto jest "TM", jak mozna się z nim zkontaktowac, co on jest w stanie zrobić w kierunek, zeby team NRi był dodany na strone teamów?

kiedyś na stronie teamów było z 100 drużyn czy wiecej, dlatego irred nieaktywne druzyny pokasowal i teraz je dopisuje tylko po potwierdzonej aktywnosci (np przez gre w polish league lub innych turniejach).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CNC
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 08 lutego 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że nie wszyscy mogą dodawać wpisy klanowe, bo to by było śmietnisko a nie dział klanowy. Lecz nasz serwer nie powstał od wczoraj. Większość klanów zna nasz serwer i jest stałymi bywalcami. Tak, więc czy jeśli wyśle na PW kolejną prośbę o rejestracje zostanę, choć powiadomiony o odmowie wpisu??? Zawsze to inaczej wygląda niż olewanie tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 lutego 2009, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CNC napisał:
Wiem, że nie wszyscy mogą dodawać wpisy klanowe, bo to by było śmietnisko a nie dział klanowy. Lecz nasz serwer nie powstał od wczoraj. Większość klanów zna nasz serwer i jest stałymi bywalcami. Tak, więc czy jeśli wyśle na PW kolejną prośbę o rejestracje zostanę, choć powiadomiony o odmowie wpisu??? Zawsze to inaczej wygląda niż olewanie tematu.


Powtarzam Ci, że nie dostałem nigdy żadnej informacji od Ciebie.

Napisz wszystkie potrzebne dane na PW.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 lutego 2009, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no wiesz, zalozenie serwera, to akurat zadna sprawa.
gra "klanowa" polega na tym, ze się mierzysz z innymi "klanami", np przez gre w polish league.
rozmawiamy przeciez o stronie, gdzie sa wpisane teamy, nie zalozyciele serwerow.
Cytat:
Większość klanów zna nasz serwer i jest stałymi bywalcami.

watpie, bo wiekszosc "klanow" akurat teraz od paru tygodni treni na trasach do polish league.
poza tym wiekszosc "klanow" nie zna waszego "klanu".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 08 lutego 2009, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CNC napisał:
Wiem, że nie wszyscy mogą dodawać wpisy klanowe, bo to by było śmietnisko a nie dział klanowy. Lecz nasz serwer nie powstał od wczoraj. Większość klanów zna nasz serwer i jest stałymi bywalcami. Tak, więc czy jeśli wyśle na PW kolejną prośbę o rejestracje zostanę, choć powiadomiony o odmowie wpisu??? Zawsze to inaczej wygląda niż olewanie tematu.


to, ze macie serwer nic nie znaczy, bo prawie każdy może postawic serwa sobie Smile . poza tym po co dodawac team , ktorymozliwe ze się za miesiac rozpadnie? Neutral ( oczywiście nie zycze tego Wam )

offtop on: z jeleniej gory jesteś , może na piwo czy coś się stykniemy ? Very Happy offtop off.

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 08 lutego 2009, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze mówiąc pierwsze słyszę o NRi. Gracie w TMUF może?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 08 lutego 2009, 18:30    Temat postu: Re: DLACZEGO ?????? Odpowiedz z cytatem  

CNC napisał:
Witam mimo wielokrotnej próby dodania nowego klanu, czyli [NRi] , nie ukazał się wpis w dziale klany. Pytam, więc DLACZEGO?Co?? Zarząd forum nas olewa?Co? TrackManiaPoland jest prawdopodobnie przedstawicielem TM na PolskęCo?? Raczej z tego, co widzę wątpię w to. Olewanie zgłoszeń, kasowanie postów, czy tak wygląda bezstronnie prowadzona strona?Co? Administracja tego forum kpi sobie widocznie z graczy ingerując w sprawy niebędące po ich myśli. Tak, więc czy doczekam się wpisu klanu [NRi] do bazy klanowej czy mam to zgłosić do TM Co?? Liczę na szybką interwencie w tej sprawie, chyba, że i ten post zniknie w tajemniczych okolicznościach.




_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 lutego 2009, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To, że macie "klan", nie znaczy, że zaraz będziecie umieszczeni na stronie. IrRed napisał Ci, że nie dostał od Ciebie żadnej wiadomości, ja mu wierzę. Więc, zamiast próbować wojować z nim napisz mu na PW a nie pisz ody do tmpl, czemu Was nie ma wpisanych. To nie jest spisek, świat to nie jest jedna wielka konspiracja przeciw NRi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CNC
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 08 lutego 2009, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oki oki koniec tematu poczytałem sobie, co o tym myślicie. Macie racje częściowo. Poczekamy z ponowną prośbą o wpis jak zaistniejemy na scenie. Pozdro i dzięki za naprostowanie w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?