Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Serialowo.
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 11:19    Temat postu: Serialowo. Odpowiedz z cytatem  

A więc, założę nowy topic, poświęcony na kulturalną i rzeczową dyskusję o serialach. Nie, nie takich pokroju "M jak miłość", ale hamerykańskich superprodukcjach. To ja zacznę:

seriali oglądam sporo, tyle ile mi moja neo256 pozwala ściągać na bieżąco (jeden odcinek 3-4h idzie ;f). Dawno porzuciłem oglądanie czegoś w polskiej telewizji - lektor psuje klimat i w ogóle. Co najwyżej jak puszczają coś nowego, to oglądam parę odcinków, i jak się spodoba to dołączam to do mojej listy ściągania.

Tak było ostatnio z "Dexterem", którego 1. sezon emitował niedawno tvn. Cóż to za serial? Ano, o... seryjnym mordercy. Żeby było ciekawiej, tenże człowiek na co dzień pracuje w wydziale zabójstw policji Miami jako ekspert od krwi. A wieczorem zamienia się w zimnokrwistego zabójcę. Tyle, że nie zabija on byle kogo - jego przybrany ojciec, policjant, zauważył Dexterowe skłonności do zabijania i stworzył dla niego kodeks - według którego Dexter zabija tylko innych morderców. Niedawno skończył się 3. sezon tegoż serialu, IMO średniawy - pierwszy był po prostu genialny, drugi też trzymał poziom.

Ta sama telewizja (Showtime) emituje też inny znakomity serial - Californication. Tu również niedawno skończył się sezon, tyle że drugi, a pierwszy aktualnie leci na tvn (niestety, lektor znacznie ugrzecznia teksty ;d). O czym toto? Hank Moody, pisarz, przeżywa kryzys w pisaniu. Do tego kobieta jego życia i matka jego córki ma wyjść za innego faceta, toteż Hank leci w alkohol i trwające jedną noc romanse. Niby banał, ale jak opowiedziany! Główny bohater to jakby mniej elegancka wersja House'a, nie gorsza od niego. Jak może ktoś oglądał "39 i pół" - to taka jakby polska wersja Californication, tyle że duuuużo grzeczniejsza. Generalnie ten serial to świetne odprężenie po tych wszystkich sztywniackich serialach. Zdrowo po**bany.

Lecimy dalej - LOST. Tego jeszcze niedawno byłem istnym wręcz maniakiem, zresztą dalej jestem chyba (w pokoju na ścianie narysowałem sobie niemałą mapkę UV z Łabędzia...). O czym to jest, pisać nie będę, bo większość osób pewnie wie. Mój entuzjazm co do tego serialu znacznie osłabł po 4. sezonie, ale kto wie jaki będzie 5 (już w styczniu premiera!)...

Heroes też oglądam. Tu w sumie nie ma nudnych odcinków, akcja wre, a pomieszana jest przez manipulowanie czasem prawie jak LOST. 3 sezon po średnim drugim podniósł poziom, ale pierwszego nic nie pobije...

Oczywiście z House'm na bieżąco też jestem. 5 sezon już, a gość się nie robi nudny. To jest sztuka.

Prison Break... No przyznam się, też oglądam dalej mimo wszystko. Bo choć 4 sezon nuudny i przeciągany, to jak już nic innego do oglądania nie mam, dobre i to...

Fringe. Tenże serial w tym roku debiutuje. (tu pozdrawiam Bilusia, który mi Fringe polecił) Tworzy go J.J. Abrams, który wykreował chociażby LOST. Samo Fringe to coś w stylu jakby nowego "Z Archiwum X" - koncepcja podobna, ale klimat jednak nieco inny. Serial bardzo dobry, ale nierówny - niektóre odcinki nudnawe, inne znów znakomite.

Uff, się rozpisałem. Teraz wasza kolej ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja ogladam seriale głównie na AXN, AXN Sci-fi/Crime, już daaawno zrezygnowalem z tvn'u, tvp, polsat itd.

Bez pardonu, to niby zwykly serial o policjantach, zbrodni itd. a jednak postac naczelnika policji jest dużo ciekawsza niz moznaby się spodziewac

Ziemia: Ostatnie Starcie (Earth: Final Conflict) - obejrzalem cale 5 serii, pewnie niewielu pamieta, ze 1 seria leciala kiedyś na RTL7, fabula dotyczy oficjalnego przybycia obcych: Taelonów na Ziemie, pomagaja zwalczyc glod na swiecie, w walce z chorobami itd. a tak naprawdę chca przejac wladze nad swiatem. W roznych seriach sa rozni glowni bohaterowie, ale wszystkich laczy to, ze pracuja jednoczesnie dla Taelonów jak i dla ruchu oporu.

Gwiezdne Wrota - SG1 - aktualnie leci 8 seria, chyba każdy wie o co w nim chodzi, wiec fabuly nie będę przyblizal

Gwiezdne Wrota: Atlantyda - SGC wysyla grupe badawcza do galaktyki pegaza, trafiaja oni do opuszczonego miasta starozytnych/pradawnych; okazuje się, ze galaktyke terroryzuja Widma (Wraith) i dalej już mozna się domyslic, aktualnie konczy się 1 sezon

Futurama - kiedyś puszczali na TV4, teraz leci na Sci-Fi Channel; kreskowka tworcy Simpsonów - Matta Groeninga;
bohaterami sa:
Fry - człowiek zamrozony w XXI w. i odmrozony 1000 lat pozniej
Bender - robot uzalezniony od alkoholu, formalnie przeznaczony do zginania
Leela - cyklopka

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako, że maniakiem tychże seriali też jestem to napiszę coś od siebie, ale na temat bieżącego sezonu, czyli 2008/2009. Mogą się pojawić spoilery. ;].

Dexter - Season 3
Fajnie, bardzo fajnie, ale spodziewałem się czegoś więcej. Nie podoba mi się koncept rozmowy Dextera z jego Ojcem. O wiele lepiej by było wprowadzić znowu znane z 2 sezonu flashbacki z Ojcem.
Zawiodłem się też na samej fabule. Nie jest tak zaskakująca jak w pierwszym sezonie (w życiu bym nie powiedział kto jest icetrackkiller ;d) czy drugim (omfg, arcydzieło ;d). W trzecim była przewidywalna, ale też klimatyczna. Ot, taki Dexter.
Myślałem, że w 3 sezonie rozwiną kwestię "choroby" dextera która została podjęta w drugim chyba sezonie. Ciekawiło mnie, co to jest, dlaczego to zdobył... no i d*pa. ;].
Prison Break - Season 4
W rankingu sezonów 2008/2009 nawet South Park jest wyżej od tego. Przeciągane, śmieszne. Nawet LOST jest bardziej wiarygodne od tego. Rzal i bul panowie, jak tak dalej pójdzie to 5 sezonu nie będę nawet ściągał, są lepsze rzeczy do oglądania.
Sezon powinien się skończyć na tym jak zdobyli scyllę, a oni jeszcze ciągną to z Sellem. Rzal i tyle. Aż mi się nie chce o tym pisać.
Heroes - Season 3
James narzeka, ja jestem zachwycony. Sezon jest baaardzo fajny, jest zaraz po Dexterze i House'ie w rankingu Very Happy. Fajny motyw z tym że Peter odzyskał moce w sposób, który mu najmniej odpowiadał. Chociaż to było do przewidzenia. Zaskoczyło mnie natomiast to, że w 4 sezonie (chociaż to będzie raczej dokończenie trzeciego) będzie nagonka na Herosów. Motyw bardzo ciekawy, będzie fajnie Very Happy.
Cieszy mnie to, że zredukowali liczbę wątków prowadzonych naraz w serialu. W drugim sezonie było tego dużo i się mąciło. W 3 z czasem pozamykali niepotrzebne wątki i stało się to bardziej poukładane... takie "do zmiesienia". Brawo, serial uratowany Smile.
House M.D - season 5
Niby z sezonu na sezon to samo, ale się nie nudzi. To już jest sztuka takie coś zrobić. Serial bije rekordy popularności, był najchętniej oglądanym serialem z wszystkich premier, które się odbyły w wrześniu (pod uwagę bierzemy Prison Shit, Heroes, Grey's Anatomy, Dexter...). House ma to do siebie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i ten apetyt jest zwykle zaspokojony. Początek sezonu dobry, środek bardzo spektakularny a na koniec sezonu wielkie bum! Że tutaj wspomnę końcówkę sezonu drugiego (ten z postrzałem House'a), który jest narazie najlepszym odcinkiem, i końcówkę sezonu 4 (z wypadkiem autobusowym), który dotrzymuje kroku.
Sezon 5 bardzo fajny, zwłaszcza odcinki z Wilsonem. Jak wcześniej byłem neutralnie nastawiony do tej postaci, to teraz stała się moją ulubioną. Rzadko się pojawia, ale jak już się pojawi to jest wypas Very Happy. Czekam na finał sezonu 5, bo jak zawsze będzie wypaśny ^^.
Czekam na finał 5 sezonu ^^.
Grey's Anatomy - season 5
Nie ma co się rozwodzić. Chirurdzy jak chirurdzy. Bawią Very Happy. Żadnej skomplikowanej fabuły nie ma, a jak jest to raczej zabawna. Bo w porównaniu do jakiegoś M jak Miłość to wątki miłosne są tutaj przedstawione w formie żartobliwej. Ogólnie serial nastawia pozytywnie, co między innymi jest skutkiem popowo-rockowego soundtracku, który o dziwo mi się podoba ;].
5 sezon trzyma poziom, ale nie wrócą już do starego dobrego Grey's Anatomy. Za bardzo się to pomieszało, 1 czy drugiego sezonu nam nie powtórzą. A szkoda. ;].
Fringe - Season 1.
Odcinek pierwszy... który wypłynął do sieci już w wakacje (a premiera w wrześniu). Takie sobie... może być ciekawe.
Odcinek drugi - nawet fajne
Podobnie przez pierwsze 5 odcinków. Później się zaczyna... wątek obserwatora... jak się przyjrzeć to widać go w każdym odcinku, wystarczy chcieć ^^. Wątki są bardzo tajemnicze i szczerze... bardziej mi przypominają te z LOST niż z "Archiwum-X". Może to zasługa lostowego soundtracka? Nie mam pojęcia, tak czy inaczej niech to zostanie ;].
Dla tych, którzy nie wiedzą czy ściągać. Serial opowiada o 3 "człowiekach".
Olivia Dunham - agentka FBI przeniesiona do wydziału spraw "paranormalny", Walter Bishop - genialny profesor, który został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym na 15 lat. Przed zamknięciem zajmował się badaniami błahych rzeczy, jak na przykład teleportacja, czytanie w myślach, wskrzeszanie umarłych i inne tego typu pierdoły. Wyciągnął go z szpitala syn, Peter Bishop, który jest szprytnym chłopcem u potrafi sobie radzić w życiu. W miarę postępu serialu cała trójka dowiaduje się coraz więcej o dziwnych wydarzeniach dziejących się wokół, oraz tego jak te wydarzenia są powiązane z nimi oraz ich bliskimi.
LOST - Season 5.
AAA! Jeszcze tylko 31 dni do premiery!
Jest to serial, na który najbardziej oczekuje.
J.J. Abrams zapowiedział już, że LOST będzie miało 6 sezonów. Mamy przez to pewność, że LOST nie będzie niepotrzebnie przedłużany. Sam Abrams mówi, że zamknie wszystkie wątki tak, żeby już nie móc do tego wrócić. Bardzo mądre rozwiązanie. Przy takim stanie rzeczy mogą rozłożyć idealnie fabułę na te 17 odcinków 5 sezonu i 6 sezonu. Będzie fajnie.
5 sezon ma mówić więcje o Dharmie, która ja się zawsze najbardziej ciekawiłem. Te stacje... po co to? Co to byli za rdzenni mieszkańcy wyspy? Kto jest Adamem i Ewą? Czy Charlotte to Annie (moja własna teoria Very Happy). Będzie fajnie.

Jeśli chodzi o resztę seriali to polecam też Jaricho. Naprawdę wypaśny serial, doczekał się tylko 2 sezonów, które trzymają w napięciu. Serial mówi o losach miasteczka Jericho po wybuchu 25 bom atomowych na terenie Ameryki. Do tego dochodzi jeszcze mroczna postać agenta FBI, który nagle się sprowadził do miasteczka z dziwnie dużymi bagażami. Do 6 odcinka 2 sezonu nie wiadomo do końca kto jest dobry (2 sezon ma 7 odcinków) co jest akurat na plus, bo trzyma w napięciu.
Serial nie był kontynuowany. Są akcje fanowskie, ale myślę że nic to nie da i 3 sezonu (jakże oczekiwanego) nie będzie.
Kolejny serial. 4400. Ciekawy, podobny do Heroes za sprawą wszystkich mocy, ale klimatem mi zalatuje Jericho. I również podobnie jak Jericho został anulowany, tylko że po 4 sezonach.
Serial opowiada o 4400 ludziach, którzy zniknęli w różnych przedziałach czasowych i nagle wszyscy powrócili w roku 2006 w wielkiej kuli świetlnej. Niektórzy są zagubieni, niektórzy nie mają co robić na świecie, bo wszyscy których znali pomarli. Niektórzy z 4400 mają specjalne umiejętności. Serial oscyluje wokół tych 4400 i tym dlaczego Ci ludzie zostali porwani i dlaczego zostali zwróceni...

Polecam jeszcze Numb3rs. Widziałem na AXN chyba z 2 sezony, naprawdę wciąga i zaskakuje. Serial opowiada o agencie FBI (już nie pamiętam) oraz jego bracie, geniuszu matematycznym, który pomaga mu rozwiązywać zagadki kryminalne. Zacytuję tutaj "slogan" z czołówki serialu i będzie wszystko wiadomo ;].
Cytat:
"We all use math every day; to predict weather, to tell time, to handle money. Math is more than formulas or equations; it’s logic, it’s rationality, it’s using your mind to solve the biggest mysteries we know"

W tłumaczeniu:
Cytat:
Wszyscy używamy matematyki codziennie, do prognozowania pogody, do wyznaczania czasu, do obracania pieniędzmi. Matematyka to więcej niż formuły i równania; to logika, rozsądek, to używanie twojego umysłu do rozwiązywania największych znanych tajemnic.

Cytaty by wikipedia.

Loksia napisał:
Uff, się rozpisałem. Teraz wasza kolej ;d

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus napisał:
Czy Charlotte to Annie (moja własna teoria Very Happy).

Tia, musiała by być w wieku Linusa, baranie, a jest ze 15 lat młodsza.

Bilus napisał:
Kolejny serial. 4400.

Szit jak cholera ;p

Bilus napisał:
Polecam jeszcze Numb3rs.

Widziałem na polsacie parę odcinków, da się oglądać ale nic specjalnego. Wolę "Bones" Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzę, że nie tylko ja jestem fanem Lostów. ^^
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dawid PL
Jeździ konno


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 88


PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lost było fajne przez pierwsze 2 serie później wszyscy zaczęli wymyślać i dawali nieprawdopodobne wydarzenia np. niedźwiedź polarny w dzużngli, mieli zrobić tylko 2-3 serie i skończyć a nie ciągnąć w nieskończoność. Teraz najlepszym serialem dla mnie jest Dr House i Prison Break.

Takie jest moje zdanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niedźwiedź to akurat w pierwszych sezonach był, a poza tym, to wcale on taki nieprawdopodobny nie jest. Czarny dym mordujący rozbitków bardziej realistyczny? To Prison był dobry tylko przez 2 pierwsze sezony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

housa ogądam i to tyle
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
niedźwiedź polarny w dzużngli

Jakbyś oglądał do końca, to byś wiedział skąd się ten niedźwiedź wytrzasnął ;d.
Cytat:
Tia, musiała by być w wieku Linusa, baranie, a jest ze 15 lat młodsza.

Charlotte mogła być zawsze córką Alperta, który przecież taki młody nie jest. Może Annie/Charlotte się starzeje wolniej. Poza tym w jednym z ostatnich odcinków 4 seoznu Charlotte powiedziała że była wcześniej na tej wyspie (nie dosłownie, ale mniej więcej). No i szukała z zespołem Bena. Może nie szukała Bena dla Wildmore'a, tylko dla siebie?
Naciągane, ale tak to jest jak człowiek ma zlasowany mózg Happy.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dawid PL
Jeździ konno


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 88


PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley to powiedz mi co w Prison Break było nieprawdopodobnego ?

Bilus a skąd ten niedźwiedź się tam wziął oświeć mnie ??!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dawid PL napisał:
Loxley to powiedz mi co w Prison Break było nieprawdopodobnego ?

A co ty tak z tym nieprawdopodobnym. Lost to sci-fi, nie musi być wiarygodny. Prison od 3 sezonu się robi po prostu przeciągany.

Dawid PL napisał:
Bilus a skąd ten niedźwiedź się tam wziął oświeć mnie ??!!

Byś oglądał, byś wiedział. Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Bilus a skąd ten niedźwiedź się tam wziął oświeć mnie ??!!

Bym musiał Ci streścić połowę 3 sezonu i cały 4. Ściągnij sobie z neta, albo przeczytaj streszczenia odcinków tutaj:
http://pl.lostpedia.com
Cytat:
Loxley to powiedz mi co w Prison Break było nieprawdopodobnego ?

Loxy nie napisał, że w Prisonie było coś nieprawdopodobnego, tylko że ciągnęli to bardzo.
Pierwszy sezon miał ten klimat więzienny... taki... normalny. Za to lubiłem ten serial. Drugi sezon tak samo... albo przynajmniej początek. Niezrównoważony policjant, grupa sprytnych uciekinierów... coś innego i fajnego. Ale trzeci sezon? Jakiś Wistler który ma coś zroić dla firmy, ale był przypadkowo wzięty do roboty, bo znalazł się w złym miejscu. Jakąś Gretchen, która jest matką dziewczynki, której ojcem jest 50-letni mafijny właściciel "Firmy", która ma przepis na nowe źródło energii i nie chce oddać jej.
Sorry, o ile jakiś sprytny człowiek mógł chcieć wydostać brata z więzienia i mógł uciekać przed policją, to głupie mi się wydaje próba złamania Firmy, która jest wszechpotężna, oraz (albo przede wszystkim) złamanie serii niesamowitych zabezpieczeń, które chronią jakąś skrzynkę (sic!) przez kilku więźniów. Naciągane, przedstawione tak, jakby byle jaki bezdomny mógł się wzbogacić na rozwaleniu wielkiej korporacji. To jest nieprawdopodobne, tym bardziej że serial miał być utrzymany w realistycznej konwencji. A tutaj d*pa.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzę, że oprócz mnie też jest kilku fanów seriali :]

Osobiście mam za sobą już Jericho i bardzo żałuję, że nie jest dalej kontyunowany, bo gdyby był to byłby na 1 miejscu na mojej liście.
Oglądam Prisona, House'a i Knight Ridera 2008 - każdy jest na swój sposób dobry i ciekawy, nie lubię strzelać porównań na temat, że ten lepszy a ten nie. To są seriale traktujące o czymś kompletnie innym i zwyczajnie każdy się mi podoba na swój sposób.

Na koniec powiem, że jestem pod ogromnym wrażeniem serialu Kyle XY, którego 2 sezon właśnie skończyłem oglądać. Ciekawy pomysł, ciekawa realizacja. Może trochę zalatuje filmami fabularnymi, ale była to produkcja dla niszowej stacji, lecz zyskała ogromną popularność. Polecam Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hałs hałs hałs i jeszcze raz hałs !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyle xy oprocz samego pomyslu ze gosciu ma mozg "jak komputer" to nic wielkiego w tym nie ma, takie m jak milosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak tak, i przesłodzone to. po paru odcinkach miałem dość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla mnie osobiscie najlepsze były 1. i 4.(jeszcze nieskonczony) sezony PB. Co do Lostów to ciagle mi się podobaja i kiedy ruszy 5. sezon na pewno będę go ogladal.
4400 - nie wiem czemu ktos napisal, ze pomysl podobn do Heroes, raczej odwrotnie, 4400 było przeciez wczesniej, obejrzalem wszystkie 4 sezony, również goraco polecam.
Jericho - patrz marrek13
House - mistrzostwo !!!
Detektyw Monk - najlepszy serial detektywistyczny!!!
Heroes - trochę ogladalem na poczatku, ale mnie jakos specjalnie nie wciagnal.
Leciał jeszcze kiedyś na tvp1 francuski serial Kamienie śmierci. Była mowa, ze ma być 2gi sezon, ale wszystko ucichlo, a naprawdę mi się spodobal i z chcecia bym go obejrzal jeszcze raz.

Chcialbym tu jeszcze zrobić maly offtop, a chodzi o EKIPE.

Jak dla mnie najlepszy polski serial z doskonala obsada, może wybiega trochę poza realia, ale imo to najlepszy polski serial, który niestety niedoczekal się kontynuacji ;/

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Twist
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 286
Skąd: Mikołów

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Włatcy móch
Dexter
Chuck
CSI Miami
Prison Break
Twarzą w Twarz
House
Knight Rider
Flashpoint

_________________


hyhy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mat pamietam te kamienie Very Happy pr0 serial był Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może to nie serial ale jest w odcinkach (anime)
Bleach

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?